Gitarzysta Iron Maiden i Richie Kotzen ogłaszają współpracę. Legendarni muzycy prezentują wspólny utwór

11.12.2020 11:15
Adrian Smith i Richie Kotzen Fot. Materiały prasowe

Adrian Smith z Iron Maiden i Richie Kotzen łączą siły. Legendarni artyści zaprezentowali pierwszy efekt współpracy "Taking My Chances".

Dwóch gitarzystów i wokalistów, którzy mają na koncie światową karierę, postanowiło stworzyć nowy projekt. W duecie znajduje się Adrian Smith z Iron Maiden oraz Richie Kotzen, który udzielał się między innymi w Poison oraz The Winery Dogs. Artyści opublikowali już pierwszy owoc swojej współpracy.

Smith i Kotzen prezentują singiel "Taking My Chances"

W sieci pojawił się singiel "Taking My Chances", nagrany na początku 2020 roku na Turks & Caicos. Kawałek przywodzi na myśl klasyczne, rockowe zespoły z lat 70. Jest także pełen gitarowej wirtuozerii, co zresztą nie powinno nikogo zaskoczyć. 

Polecamy

Adrian Smith skomentował tę współpracę słowami:

Myślę, że Richie i ja bardzo dobrze się uzupełniamy. On jest prawdziwym wirtuozem, ale ma też świetne wyczucie melodii - wszystko wychodzi mu bardzo naturalnie.

Richie Kotzen dodał:

Znaleźliśmy wspólny język grając klasycznego rocka i blues rocka - obaj mamy tę samą mentalność. Komponowaliśmy i graliśmy razem przez ostatni rok i jestem zachwycony efektami.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.