Gitarzysta Judas Priest dołączył do tribute bandu Judas Priest [WIDEO]

09.09.2019 13:22
Richie Faulkner |undefined Fot. . Martin Harris/Capital Pictures/EAST NEWS

Richie Faulkner, gitarzysta Judas Priest, zaskoczył klientów Hard Rock Cafe. Muzyk dołączył na scenie do lokalnego tribute bandu.

W 2011 roku z Judas Priest odszedł K. K. Downing. Na jego miejsce wszedł Richie Faulkner. Gitarzysta zdążył nagrać już dwa albumy z zespołem. Okazuje się, że wszyscy członkowie są bardzo zadowoleni ze współpracy z artystą. Muzyk w połowie 2019 roku przeprowadził się do Nashville i w pewien sierpniowy wieczór postanowił odwiedzić pobliskie puby i zapoznać się z miejscowymi zespołami.

Gitarzysta Judas Priest dołączył do tribute bandu Judas Priest

Sad Wings to zespół, który wykonuje utwory z repertuaru Judas Priest. Kapela to klasyczny tribute band. 18 sierpnia 2019 roku odbył się ich koncert w Hard Rock Cafe w Nashville. Właśnie wtedy Richie Faulkner postanowił przespacerować się po okolicy i pozwiedzać. W końcu trafił do popularnej knajpy. Usiadł i uważnie słuchał Sad Wings. Jak podaje Blabbermouth, muzyk w końcu postanowił dołączyć do kapeli. Po krótkiej chwili zapytał, czy istnieje możliwość zagrania z Sad Wings paru piosenek. Członkowie grupy nie mieli nic przeciwko... 

Przeczytaj także

Judas Priest zagrał w Polsce w 2018 roku z okazji Pol'and'Rock Festival. W 2020 roku kapela wystąpi na największym metalowym festiwalu w Europie - Wacken Open Air. Okazuje się, że motywem przewodnim nadchodzącego festiwalu ma być kultura Majów i Azteków.

Zobacz także: Richie Faulkner: Judas Priest nie brzmi jak zespół, który gra od 50 lat [WYWIAD]

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.