Judas Priest headlinerem Wacken Open Air 2020

05.08.2019 14:26
Judas Priest|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Już wiadomo, kiedy odbędzie się kolejna edycja Wacken Open Air i kto wystąpi na metalowej imprezie. Wiemy również jak zdobyć bilety na wydarzenie

Za nami 30. edycja legendarnego festiwalu Wacken Open Air. Największy metalowy festiwal odbył się w dniach 1-3 sierpnia 2019. Przedsprzedaż 75 000 biletów festiwalowych zakończyła się w ubiegłym roku po zaledwie 4 dniach.

 Na imprezie zagrali m.in. grupy Rose Tattoo, Skyline, Doro i Gus G., Testament, Airbourne, Bullet for My Valentine, Hammerfall, Battle Beast, Kvelertak, Sabaton oraz Slayer
 
Niektórzy metalowcy jeszcze nie doszli do siebie po festiwalu, gdy tymczasem organizatorzy już ogłosili, kogo zobaczymy w przyszłym roku. 31. edycja Wacken Open Air odbędzie się w dniach 30 lipca - 1 sierpnia 2020 roku.

Wacken Open Air 2020: pierwsi ogłoszeni artyści

Na kilku scenach wystąpią Judas Priest, Amon Amarth, Mercyful Fate, At the Gates, Venom, Hypocrisy, Sodom, Death Angel, Sick of It All, Beast in Black, Nervosa, Cemican.

Fani festiwalu już zdecydowali się na zakup biletów, które można dostać od 229 euro na stronie metaltix.com.

Przedsprzedaż biletów na Wacken Open Air 2020 rozpoczęła się 4 sierpnia i w ciągu doby sprzedano 45.000 wejściówek.

Jak więc widać, jeżeli ktoś zamierza wybrać się na festiwal za rok, warto już teraz zainteresować się sprzedażą biletów.

Oficjalny plakat przyszłorocznej edycji prezentuje się następująco:

WOA20_Poster

Tematem przewodnim Wacken Open Air 2020 będzie kultura Majów i Azteków. Organizatorzy zapowiedzieli moc specjalnych atrakcji: specjalne jedzenie, powiązane programy, omawianie zabytków i spotkania z muzyką.

Zobacz również: Kvelertak wystąpił na Wacken Open Air 2019. Kiedy grupa zagra koncert w Polsce?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.