Godsmack udostępnił utwór tytułowy z albumu „When Legends Rise”

Maciej Koprowicz
16.04.2018 15:39
Godsmack udostępnił utwór tytułowy z albumu „When Legends Rise” Fot. kadr z wideo

Zespół Sully’ego Erny w nowym singlu zdradza nam, co się dzieje, gdy powstają legendy. Kawałek zapowiada siódmy album grupy, który ukaże się 27 kwietnia 2018.

Po czterech latach czekania fani Godsmack otrzymają kolejną płytę swoich ulubieńców. We wrześniu 2017 lider zespołu, Sully Erna mówił w wywiadzie dla Antyradio.pl:

Piszemy materiał na nową płytę. Zaczniemy ją nagrywać, gdy wrócę z solowego tournee. Powinniśmy mieć nagrany singiel do radia jakoś w styczniu 2018 roku. Mamy nadzieję, że płyta ukaże się w kwietniu 2018. Wydaniu płyty towarzyszyć będzie też światowe tournee.

Jak widać, wokalista Godsmack słowa dotrzymał. Siódmy album Amerykanów, który trafi do sklepów 27 kwietnia 2018 otrzymał tytuł „When Legends Rise”. Sully wyjaśniał źródło tytułu:

Przemierzyliśmy niezwykłą drogę poprzez wszystkie wzloty i upadku. Ale mogliśmy przezwyciężyć wszystkie momenty, w których alkohol, ego i inne rzeczy mogły zniszczyć zespół. Z tego jestem najbardziej dumny.

Już teraz możemy poczuć przedsmak pierwszej od 2014 roku płyty jednego z najważniejszych zespołów hardrockowych i postgrunge’owych na świecie. Po zabawnym teledysku do piosenki „Bulletproof” dostaliśmy teraz tytułowy utwór z płyty, „When Legends Rise”. Posłuchajcie sami:

Godsmack „When Legends Rise” – tracklista:

 1. „When Legends Rise”
 2.  „Bulletproof”
 3. „Unforgettable”             
 4. „Every Part of Me”        
 5. „Take It to the Edge”    
 6. „Under Your Scars”       
 7. „Someday”       
 8. „Just One Time”             
 9. „Say My Name”              
 10. „Let it Out”        
 11. „Eye of the Storm”
Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.