Green Day pokazał małemu fanowi, jak trzeba grać na gitarze

Aleksandra Degórska
22.03.2017 15:56
Green Day pokazał małemu fanowi, jak trzeba grać na gitarze Fot. kadr z wideo

Zespół zaprosił na scenę chłopca, który okazał się dobrym kandydatem na przyszłą gwiazdę rocka. Zobaczcie, jak maluch zrobił furorę przed publicznością.

Green Day obecnie ma napięty grafik ze względu na liczne koncerty promujące płytę „Revolution Radio”, która ukazała się 7 października 2016. Kapela lubi zapraszać na scenę fanów, którzy okazują się całkiem dobrymi muzykami i pokazują, że radzą sobie przed widzami nie gorzej niż zawodowi muzycy.

Również ten maluch nie czuł tremy, gdy musiał stanąć ramię w ramię z wokalistką Green Day. Podczas koncertu w Worcester Billie Joe Armstrong zaprosił małego fana z pomalowaną na zielono czupryną do wykonania coveru Operation Ivy - „Knowledge”.

Wokalista zapytał dziecko, jak długo gra na gitarze i czy potrafi zagrać czy akordy - okazało się, że potrafi i idzie mu to całkiem dobrze. Widać, że chłopiec czuje się jak ryba w wodzie na scenie i w błyskawicznym tempie zdobył serca widzów. Sam Armstrong był dumny z takiego młodego fana, którego zachęcił również do śpiewu i dał mądrą radę, żeby nigdy nie roztrzaskiwać gitary. Powiedział to oczywiście specjalnie, bo instrument pozostał już w posiadaniu zdolnego miłośnika kapeli.

Dzięki takim akcjom Green Day na pewno zdobywa coraz więcej sympatyków, bowiem tego typu gest jest zawsze czymś wyjątkowym dla każdego melomana - w końcu kto nie marzy o tym, żeby osobiście spotkać się z idolem i z nim pomuzykować.

Green Day był ostatnio również świadkiem oświadczyn wielbicieli grupy, zaprosił też niepełnosprawną fankę na scenę, aby wykonać razem również kawałek „Knowledge”. Również ona dostała gitarę na pamiątkę. Jak więc widać wykonywanie tego coveru z fanami na scenie stało się koncertowym zwyczajem Green Day.

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.