Green Day świadkiem oświadczyn fanów

Maciej Daszuta
17.10.2016 11:51
Green Day świadkiem oświadczyn fanów Fot. kadr z wideo + Hrabia pejnta

Dla niektórych sama obecność na spotkaniu z ulubionym zespołem to spełnienie marzeń. Fan Green Day podczas przybijania piątek z zespołem poszedł jednak o krok dalej i upiekł dwie pieczenie na jednym ogniu.

Podczas podpisywania przez Green Day płyt i pamiątek w LA Hot Topic, 14 października 2016 roku, pewien fan zaskoczył wszystkich obecnych. Na spotkanie z idolami zabrał swoją dziewczynę i choć wielu już samo to starczyłoby, aby do końca życia snuć wnukom opowieści o tym dniu postanowił, że na tym nie poprzestanie.

Efektem jego postanowienia była niecodzienna sytuacja, w której słuchacz nagle uklęknął przed swoją towarzyszką, wyjął pudełeczko z pierścionkiem i w obecności Green Day spytał, czy zostanie jego żoną. Szczęśliwie dla wszystkich zebranych, udało się uniknąć krępującej ciszy, gdyż dziewczyna bez wahania odpowiedziała „Tak!” i stanie się wkrótce towarzyszką życia odważnego fana.

Wideo z tego uroczego zajścia przedstawiamy poniżej:

Po reakcji muzyków będących świadkami tej niesamowitej sytuacji da się zauważyć, że zupełnie nie spodziewali się takiego obrotu spraw, jednak inicjatywa fana bardzo przypadła im do gustu. Zespół nie był w stanie ukryć zaskoczenia i nagrodził świeżo zaręczoną parę gromkimi brawami, a z ich twarzy przez długi czas nie schodził uśmiech.

Frontman kapeli, Billie Joe Armstrong, był zachwycony inicjatywą fana i jednocześnie wyraził ulgę, że dziewczyna chętnie zgodziła się na spędzenie reszty życia ze swoim dotychczasowym wybrankiem:

To było niesamowite, nieprawdopodobne. Dzięki Bogu powiedziała „tak”.

Green Day promuje właśnie najnowszą płytę w dorobku - „Revolution Radio”. Album ujrzał światło dzienne 7 października 2016 roku i jest dwunastym studyjnym krążkiem kapeli. Został świetnie przyjęty przez fanów, czego niezbitym dowodem jest pierwsza pozycja na liście Billboard 200. Po wydanym siedem lat wcześniej „21st Century Breakdown” oraz klasycznym „American Idiot”, to już trzeci album Green Day, który uplasował się na tej zaszczytnej pozycji.

Niedawno kapela opublikowała lyric video do kolejnego utworu z „Revolution Radio”, „Ordinary World”, które prezentuje się następująco:

Podobne sytuacje miały wcześniej miejsce, jednak wciąż należą do rzadkości. Donosiliśmy już o oświadczynach na koncercie Korn. To samo zdarzyło się też niegdyś na koncercie Manowar. Miejmy nadzieję, że już w 2017 roku, na polskim koncercie Green Day, doczekamy się kolejnych miłosnych wyznań.

Co sądzicie o takiej formie okazywania swoich uczuć?

Maciej Daszuta Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.