Gruchacz łupie głową do „Chop Suey!” System of a Down

Aleksandra Degórska
16.02.2017 15:25
Gruchacz łupie głową do „Chop Suey!” System of a Down Fot. kadr z wideo

Fioletowy dziwny gołąb zdominował Facebooka i ciągle łupie głową jak opętany. A gdyby tak słuchał ormiańskich metalowców?

Doves Trash (Gruchacz) to naklejka na Facebooku, która stała się hitem internetu. Fioletowy gołąb zachowuje się jakby miał wściekliznę i łupie głową w zatrważająco szybkim tempie. Naklejkę stworzyła ilustratorka Syd Weiler, która siedząc nad stawem w Minneapolis obserwowała stado gołębi. Wtedy właśnie wpadła na błyskotliwy pomysł, żeby narysować taką właśnie grafikę.

Oczywiście patrząc na takiego opętanego gołębia pierwsza myśl metalowca brzmi następują - ten ptak opanował headbanging do perfekcji. Szalone ruchy gołębia idealnie pasują do metalowego akompaniamentu np. System of a Down. Skąd to wiemy? W metalowym światku już krąży przeróbka, gdzie gołąb łupie głową do „Chop Suey”.

Co więcej - ten gołąb nawet śpiewa! Obejrzyjcie nagranie, ale ostrzegamy, że możecie się po tym nie pozbierać:

Internauci naprawdę są spostrzegawczy, bo podpatrzyli, że ten fioletowy ptak ma coś wspólnego z metalowcami. Istnieje sporo zwierzaków, które lubią mocne brzmienia, zarówno mopsy, koty czy papugi mają słabość do metalu.

Jeśli natomiast Gruchacz narobił Wam tylko apetytu na absurdalne interpretacje utworów System of a Down to polecały również najdziwniejszy cover „Chop Suey!” w wykonaniu artysty Tongo. Ciężko opisać słowami, jak bardzo pokręcony jest to cover.

Tymczasem System of a Down wystąpi już 17 czerwca 2017 roku w ramach Impact Festival 2017. Na tej imprezie zaprezentuje się również Linkin Park.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.