Grupa AC/DC opublikowała pierwsze materiały na YouTubie od 2 lat

Joanna Chojnacka
10.07.2019 12:05
AC/DC|undefined Fot. The Grosby Group/EAST NEWS

Zespół AC/DC pierwszy raz od 2 lat opublikował na swoim oficjalnym YouTubie nowe filmiki. To między innymi nagrania z koncertu w Donington sprzed 30 lat. 

Muzycy nawet ci z długoletnim stażem coraz chętniej korzystają z nowych form promocji swojej muzyki. Zakładają konta na Instagramie, Facebooku czy YouTubie, gdzie mogą dzielić się z fanami filmami z koncertów, wywiadami czy materiałami zza sceny. Konto na YouTubie ma także grupa AC/DC, jednak muzycy od dwóch lat go nie używali.

Grupa AC/DC opublikowała pierwsze materiały na YouTubie od 2 lat

Po długiej przerwie artyści zdecydowali znowu skorzystać z YouTuba w celu komunikacji z fanami. Udostępnili nagranie "You Shook Me All Night Long" i "Whole Lotta Rosie" z koncertu No Bull. 2 tygodnie później na kanale pojawiły się kolejne widea tym razem z koncertu w Donington z 1991 roku. Fani mogli obejrzeć nagrania 

Przeczytaj także

Fani powoli tworzą teorię, że nowa aktywność na kanale zespołu to przedsmak ich kolejnego wydawnictwa.  Stwierdzili, że muzycy chcą przypomnieć o sobie użytkownikom YouTube'a, a potem udostępnić w sieci nowy materiał, który dzięki temu dotrze do większej grupy odbiorców.

Zobacz też: Powrót Briana Johnsona. Fani AC/DC są zaskoczeni [WIDEO] 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.