Guns N' Roses wyda nowe wydawnictwo. Fani mogą poczuć się rozczarowani

27.09.2021 14:36
Guns N' Roses Fot. Wayne Drought / Splash News/EAST NEWS

Nie tego chcieli fani Guns N' Roses. Zespół wyda EP-kę i jak na razie nie wiadomo, czy kapela myśli o nagraniu studyjnego albumu.

Od jakiegoś czasu mówiło się sporo na temat nowego wydawnictwa od Guns' N Roses. Zespół za bardzo się nie spieszył w studiu nagraniowym, ale w końcu po opublikowaniu kilku singli kapela ogłosiła nowe wydawnictwo. Niestety nie będzie to studyjny album, a tylko EP-ka. Jakie kawałki trafią na minialbum i kiedy się ukaże?

Polecamy

Guns N' Roses wyda nowe wydawnictwo. Kiedy premiera?

EP-ka Guns N' Roses będzie nosić tytuł "Hard Skool" i trochę będziemy musieli na nią poczekać. Wydawnictwo ukaże się 25 lutego 2022 i znajdą się na nim 4 utwory - 2 single, które wcześniej udostępniono, czyli tytułowe "Hard Skool" oraz "Absurd". Oprócz tych kawałków na EP-ce pojawią się 2 nagrania koncertowe -"Don't Cry" oraz "You're Crazy". Tyle.

Guns N' Roses "Hard Skool": Tracklista

  1. "Hard Skool"
  2. "Absuяd"
  3. "Don’t Cry" (live)
  4. "You’re Crazy" (live)

Minialbum na pewno jest rozczarowaniem dla fanów, którzy spodziewali się pełnowymiarowego albumu od Guns N' Roses. Miejmy nadzieję, że EP-ka to tylko zapowiedź większego wydawnictwa od kapeli. Jak na razie dyskografię zespołu zamyka album "Chinese Democrasy" z 2008, na którym jednak zabrakło Slasha i Duffa McKagana.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.