Guns N' Roses udostępnił nowy utwór. Jak brzmi "Hard Skool"?

24.09.2021 15:26
Axl Rose Fot. Eamonn and James Clarke/PA Images/EAST NEWS

Posłuchajcie, jak prezentuje się najnowszy singiel od Guns N' Roses zatytułowany "Hard Skool".

Fani Guns N' Roses są bardzo cierpliwi i czekają na nowy krążek od zespołu, nad którym muzycy pracują od jakiegoś czasu. W końcu zaczęliśmy dostawać nowe/stare utwory od kapeli - usłyszeliśmy "Absurd", który jest przerobioną wersją piosenki "Silkworms" z 2001 roku. Teraz Guns N' Roses podzielił się kolejnym "nowym" utworem. Jak brzmi "Hard Skool"?

Polecamy

Guns N' Roses udostępnił nowy utwór. Jak brzmi "Hard Skool"?

"Hard Skool" to nowa wersja kawałka, który pojawił się w czasach pracy zespołu nad płytą "Chinese Democracy". Pierwotna nazwa utworu brzmiała "Jackie Chan". Sprawdźcie, jak prezentuje się odświeżona wersja piosenki, która teraz nosi tytuł "Hard Skool".

Zespół obecnie koncertuje po USA, ale w przyszłym roku ma odwiedzić również nasz kraj. Guns N' Roses zagra 20 czerwca 2022 na PGE Narodowym w Warszawie. Jako support zaprezentuje się Gary Clark Jr. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku koncerty wrócą na dobre i będziemy mogli usłyszeć nowe piosenki Guns N' Roses na żywo.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.