To już oficjalne! Guns N' Roses wydał nowy singiel "Absurd"

06.08.2021 15:39
Axl Rose z Guns N' Roses Fot. shutterstock.com

Posłuchajcie, jak kawałek Guns N' Roses zatytułowany "Absurd" brzmi w wersji studyjnej.

Parę dni temu Guns N' Roses podczas jednego ze swoich koncertów zagrał "nowy" utwór zatytułowany "Absurd". Jest to przerobiona wersja piosenki "Silkworms" z 2001 roku. Fani zaczęli zastanawiać się, czy kawałek trafi na nową płytę zespołu. Wszystko wskazuje na to, że tak się stanie, bo Guns N' Roses udostępnił właśnie studyjną wersję tego utworu.

Polecamy

To już oficjalne! Guns N' Roses wydał nowy singiel "Absurd"

Jak na razie nie podano żadnych szczegółów na temat nadchodzącego wydawnictwa, ale miejmy nadzieję, że wraz z udostępnieniem nowego kawałka niedługo poznamy plan wydawniczy Guns N' Roses. Tak jak już wspomnieliśmy, utwór "Absurd" jest nową wersją "Sillworms", który był zagrany tylko kilka razy podczas trasy koncertowej w 2001. Posłuchajcie, jak brzmi studyjna wersja piosenki "Absurd".

Guns N' Roses obecnie koncertuje po USA, ale w swoich planach uwzględnił również nasz kraj. Zespół wystąpi w przyszłym roku w Warszawie. Koncert odbędzie się 20 czerwca 2022 na PGE Narodowym, a jako support wystąpi Gary Clark Jr.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.