Guns N' Roses zagrany bronią i różą na basie

Aleksandra Degórska
21.07.2017 12:47
Guns N' Roses zagrany bronią i różą na basie Fot. kadr z wideo

Na instrumencie można zagrać dosłownie wszystkim... nawet spluwa i kwiaty się sprawdzą.

21 lipca 1987 pojawił się album „Appetite for Destruction” - debiutancka płyta Guns N' Roses wyniosła zespół na sam szczyt. Welcome to the Jungle czy Sweet Child O' Mine to przeboje, które zna dosłownie każdy - bez względu czy jest fanem rocka czy też nie. Te właśnie kawałki to stały repertuar uczestników karaoke, a jak już wspomnimy o coverach, to wybór jest naprawdę duży...

Jak zatem się wyróżnić wykonując kolejny cover Guns N' Roses? Basista Davie504 lubi muzyczne wyzwania zatem od razu się zgodził, gdy ktoś rzucił pomysł, aby repertuar kapeli Axla Rose'a wykonać tak jak sama nazwa wskazuje używając broni i róży.

Jak zatem tego dokonał? Spluwa posłużyła mu do grania na basie, róża robiła natomiast za perkusję. Niemożliwe? A jednak... Posłuchajcie, jak hity „Welcome to the Jungle”, „Paradise City” czy „Sweet Child O' Mine” brzmią w takiej wersji.

YouTuber już wcześniej przeprowadził podobny muzyczny eksperyment, bowiem zagrał repertuar Red Hot Chili Peppers używając do tego papryczek chili:

Mało Wam? Davie504 pokazał również jak brzmi solówka na basie... bez strun, zdradził również 30 sposobów gry na basie. Co więcej zaprezentował solówkę na basie z gitarowymi strunami.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.