Gwiazda reality show założyła koszulkę Metalliki. Nie potrafiła podać tytułu żadnego utworu grupy

25.09.2019 13:57
Metallica|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Candiace Dillard, gwiazda programu The Real Housewives of Potomac, udzielała wywiadu w koszulce Metalliki. Widz zawstydził ją przed kamerami.

Kiedy mijamy na ulicy człowieka w koszulce ulubionego zespołu, od razu robi nam się cieplej na sercu. Wymieniamy uśmiechy, czujemy przynależność do grupy i zadowolenie, że ktoś podziela nasze zainteresowania. Jednak od kiedy w sieciówkach roi się od t-shirtów z superbohaterami, metalowymi kapelami czy motywami z gier fakt, że ktoś zakłada takie ubranie, może być przypadkiem. Coraz częściej zdarza się, że ludzie nie mają pojęcia, że noszą na sobie symbole i co one oznaczają. Ale czy oznacza to, że przed zakupem każdej koszulki powinniśmy sprawdzać dokładnie, co na niej jest, skoro po prostu nam się podoba?

Candiace Dillard w koszulce Metalliki nie potrafiła wymienić żadnego utworu grupy

Opinie na ten temat, jak zresztą na każdy inny są skrajnie różne. Jednak świadomość tego, co zakładamy, może uchronić nas przed wpadką podobną do tej, którą zaliczyła Candiace Dillard, gwiazda programu The Real Housewives of Potomac. Kobieta pojawiła się w programie "Watch What Happens Live", gdzie udzielała wywiadu. Częścią show jest telefon od widza, który może zadać pytanie gwieździe w studio. 

Przeczytaj także

Candiace Dillard zdecydowała się na rockowy look i odwiedziła "Watch What Happens Live" ubrana w koszulkę Metalliki z wizerunkiem Doris znanej z płyty "...and Justice For All". Uważny widz, który wykonał telefon do studia postanowił sprawdzić, czy Dillard faktycznie jest fanką zespołu. Ku uciesze prowadzącego oraz publiczności, dzwoniący poprosił gwiazdę, aby wymieniła 3 tytuły piosenek Metalliki. Kobieta bez wahania stwierdziła, że nie potrafi tego zrobić. Zapewniła jednak, że gdyby usłyszała melodię jakiegoś kawałka grupy, mogłaby od razu dośpiewać słowa.  

Prowadzący chciał uratować sytuację i zaproponował, żeby Dillard wymieniła chociaż jeden utwór legendy. Niestety to też jej się nie udało.

Zobacz też: Metallica została oficjalnie ogłoszona "największym zespołem na świecie"

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.