Gwiazdy żegnają Taylora Hawkinsa. Muzyk Foo Fighters miał 50 lat

26.03.2022 11:18
Gwiazdy żegnają Taylora Hawkinsa. Muzyk Foo Fighters miał 50 lat Fot. Rex Features/East News

26 marca 2022 roku zmarł Taylor Hawkins z Foo Fighters. Swój żal w związku ze śmiercią artysty wyraziły gwiazdy światowego formatu w tym wielu sławnych perkusistów.

Taylor Hawkins dołączył do Foo Fighters krótko po ukończeniu płyty "The Colour and the Shape" z 1997 roku. Zastąpił Williama Goldsmitha, który rzekomo pokłócił się z założycielem Foo Fighters, Dave'em Grohlem.

Gwiazdy żegnają Taylora Hawkinsa

Długoletni perkusista Foo Fighters został znaleziony martwy w Bogocie, gdzie grupa przebywa obecnie na trasie koncertowej.

Polecamy

Legendarnego muzyka pożegnali koledzy z branży. Smutną wiadomość w mediach społecznościowych przekazała oczywiście grupa Foo Fighters, która wyraziła swój żal w związku ze smutnym wydarzeniem.

Także wielu słynnych kolegów po fachu wyraziło żal z powodu śmierci Taylora Hawkinsa.
Mike Portnoy

Bill Kreutzmann

Martin 'Marthus' Skaroupka

Sheila E.

Johnny Dee

Mike Terrana

Francesco Jovino

Zespół obecnie jest w trakcie trasy po Ameryce Południowej. Zespół szykował się do występu na Estereo Picnic Festival w Bogocie w Kolumbii. Ostatnim koncertem słynnego perkusisty był występ w ramach Lollapalooza Argentina 20 marca.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.