Halestorm i lider Slipknot w utworze Temple Of The Dog

Małgorzata Wierzejewska
23.07.2015 14:56
Halestorm i lider Slipknot w utworze Temple Of The Dog Fot. kadr z wideo

Wokalistka Lzzy Hale i Corey Taylor ze Slipknot zaśpiewali razem w duecie numer, który w oryginale wykonywali Chris Cornell i Eddie Vedder. Jak wyszło?

Klasyk Temple Of The Dog po raz pierwszy doczekał się takiego wykonania! Duet Hale-Taylor wziął na warsztat utwór „Hunger Strike”. Muzykom towarzyszyła orkiestra symfoniczna. Wokalistka była wyraźnie zadowolona z takiej współpracy.

Jak się dziś czujecie? W porządku? Bardzo Wam dziękujemy, że możemy tu być! Zagramy teraz coś wyjątkowego. Jest z nami Corey Taylor, powitajcie go!

Kawałek „Hunger Strike” pochodzi z wydanego w 1991 roku, jedynego albumu Temple Of The Dog o tym samym tytule.

To nie pierwszy raz, kiedy Lzzy Hale i Corey Taylor zaśpiewali razem w duecie. W 2012 roku, podczas Download Festival, muzycy zaprezentowali swoją wersję „You Shook Me All Night Long” AC/DC.

Mało tego. Zdarzyło się nawet, że Taylor wszedł na scenę podczas koncertu Halestorm i... zaczął bawić się z publicznością plażową piłką! ;)

Po tym wszystkim koledzy z zespołu Halestorm stroili sobie z Lzzy żarty. Twierdzili, że wokalistka czuje miętę do Coreya Taylora. Ona sama przyznała się do tego w jednym z wywiadów.

Zniszczę teraz pewnie jego reputację twardziela, ale wiecie, coś w tym jest, że zawsze lubiłam groźnie wyglądających facetów, którzy o poranku mówią do mnie „kochanie”. Nie wydaje mi się też, żeby jakakolwiek dziewczyna powiedziała mu kiedyś, jak genialny ma uśmiech. Nie daje się takim poznać, przyjmuje maskę.

Dodajmy, że Lzzy Hale i Corey Taylor obecnie pracują nad kawałkiem, który znajdzie się na nowej EP-ce drugiej kapeli, w jakiej udziela się Taylor, Stone Sour. Hale na mini-albumie „Straight Outta Burbank” zaśpiewa „Gimme Shelter” Stonesów.

Jak podoba się Wam wersja „Hunger Strike”, jaką zaproponowali?

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.