Hellyeah udostępnił klip i utwór z nieżyjącym Vinniem Paulem

Joanna Chojnacka
15.03.2019 15:55
HELLYEAH|undefined Fot. kadr z wideo/ E7 Music

Utwór "333" z najnowszego albumu Hellyeah został nagrany przy współpracy z perkusistą Pantery Vinniem Paulem. Muzyk zmarł w czerwcu 2018 roku.

Grupa Hellyeah opublikowała pierwszy singiel z nadchodzącego albumu, który nie ma jeszcze tytułu. Utwór "333" jest wyjątkowy ze względu na gościa specjalnego. Na nagraniu udziela się perkusista Vinnie Paul znany ze współpracy z Panterą, który zmarł w 2018 roku. Przed śmiercią zdążył jeszcze pomóc zespołowi w stworzeniu kawałka, który właśnie ujrzał światło dzienne.

Przeczytaj także

Hellyeah - 333 z Vinniem Paulem

Wokalista Chad Gray zdradził, że pomysł na utwór "333" z nadchodzącej płyty Hellyeah należał właśnie do Vinniego.

Vinnie wpadł na to, jak ma brzmieć "333". Wielu ludzi myśli, że Vinnie Paul był tylko perkusistą, ale był czymś więcej. Rozumiał na czym polega produkcja, komponowanie i był zaangażowany w proces pisania. Ta piosenka była jego dzieckiem, należała do niego i jest jego pomysłem.

Klip do "333" Hellyeah możecie obejrzeć poniżej:

Nowy album zespołu ma ukazać się 28 czerwca 2019 roku. Na oficjalnej stronie Hellyeah pojawiła się już opcja zamawiania płyt i winyli w preorderze.

Zobacz też: >>10 albumów, które odmieniły życie Vinniego Paula<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.