10 albumów, które odmieniły życie Vinniego Paula

Jakub Gańko
24.08.2016 13:22
10 albumów, które odmieniły życie Vinniego Paula Fot. DingirXul, CC BY-SA 3.0 + materiały prasowe

Zastanawialiście się, jakie są ulubione płyty dawnego perkusisty Pantery? Zobaczcie listę 10 albumów, które odcisnęły piętno na jego życiu.

Brat zastrzelonego w 2004 roku Dimebaga Darrella gra obecnie w supergrupie Hellyeah, lecz większość z nas wciąż kojarzy go najmocniej z kapelą, która nagrała klasyczne „Cowboys from Hell” i „Vulgar Display of Power”. Z tych płyt znamy go już doskonale - a co powiedzą o nim jego ulubione albumy innych wykonawców?

Przed Wami zestawienie 10 krążków, które w silny sposób wpłynęły na życie Vinniego Paula. Sprawdźcie, przy jakich płytach perkusista pierwszy raz uprawiał seks czy co puściłby na własnym pogrzebie. Czy to same rockowe i metalowe pozycje, czy też znajdą się pośród nich jakieś niespodzianki? Przekonajcie się!

Tyle ze strony perkusisty Pantery, ale jeśli spodobała Wam się taka formuła, możecie też sprawdzić analogiczne zestawienia Maxa Cavalery z Soulfly, Scotta Iana z Anthrax, Kerry'ego Kinga ze Slayera i Mike'a Portnoya.

A jakie płyty odmieniły Wasze życie?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.