Hit lat 90. - „Scatman” - w metalowej wersji

Magda Słomka
02.06.2015 09:53
Hit lat 90. - „Scatman” - w metalowej wersji Fot. kadr z wideo

Leo Moracchioli, czyli król coverów, postanowił przerobić słynny przebój. Posłuchajcie charakterystycznego hitu sprzed ponad 20 lat w ciężkim wydaniu!

Na pewno kojarzycie utwory, w których wydaje Wam się, że nie ma niczego więcej oprócz tylko jednego, niezwykle uciążliwego dla Waszej psychiki słowa... Jednym z takich kawałków jest „Scatman” – pochodząca z 1994 roku piosenka Scatmana Johna. Jeszcze nie wiecie o co chodzi? Zatem przytoczymy Wam fragment tekstu: „Ski-Ba-Bop-Ba-Dop-Bop”. Coś Wam to mówi?

Posłuchajcie, jak ten numer brzmi w metalowym wydaniu!

Poznajecie tego wokalistę? Tak, to nasz niezawodny, samowystarczalny Leo Moracchioli, który przeróbki żadnego kawałka się nie boi :) Dzięki niemu możecie usłyszeć „Pocker Face” Lady Gagi, „Like A Virgin” Madonny zaśpiewane w masce konia czy „Chandelier” Sii – wszystkie w metalowym wydaniu.

Leo zyskał tak szeroką sympatię widzów, że sami wysłali mu krótkie filmy, które muzyk wykorzystał właśnie w teledysku do kawałka „Scatman”. Dziecko w pieluszce, pogromca bałwanów czy gumowi ludzie-ryby w wannie to fani zwariowanego muzyka!

Ski-Ba-Bop-Ba-Dop-Bop! :)

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.