Horror z Foo Fighters pojawi się w polskich kinach. Kiedy premiera?

17.02.2022 15:31
Foo Fighters Fot. materiały prasowe Sony Music Polska

Już niedługo będziemy mogli obejrzeć najnowszy film z muzykami Foo Fighters w głównych rolach.

Krew, rock i prawdziwa jazda bez trzymanki z Foo Fighters. Horror "Studio 666" już niedługo zadebiutuje w polskich kinach. Kiedy i gdzie będziemy mogli obejrzeć film z muzykami Foo Fighters?

Polecamy

Horror z Foo Fighters pojawi się w polskich kinach. Kiedy premiera?

Jeżeli chcecie zobaczyć horror z Foo Fighters to będziecie mieli taką okazję i to już niedługo. W piątek, 25 lutego 2022, odbędzie się jedyne w Polsce pokazy horroru "Studio 666" z członkami zespołu Foo Fighters w rolach głównych. Film obejrzymy w kinach Helios Polska.

Foo Fighters przenieśli się do tajemniczej rezydencji na obrzeżach Los Angeles, by nagrać swoją długo oczekiwaną, dziesiątą płytę. Ogromna posiadłość szybko okazuje się nawiedzona, a kiedy lider zespołu, Dave Grohl, zostaje opętany przez żądne krwi, nadprzyrodzone siły, na włosku zawisa nie tylko nagranie nowego albumu, ale i życie pozostałych członków grupy.

W filmie, poza członkami zespołu, którzy zagrali samych siebie, pojawiają się gościnnie m.in. Lionel Richie oraz Kerry King ze Slayera, a także światowej sławy aktorzy: Leslie Grossman („American Horror Story”), Jenna Ortega („Krzyk”, „Opiekunka: Demoniczna królowa”, serial Netflixa „Ty”) czy  Jeff Garlin („Pohamuj entuzjazm”). 

Polecamy

W lutym minionego roku ukazała się długo oczekiwana, dziesiąta płyta Foo Fighters – "Medicine at Midnight", przy okazji 25. jubileuszu działalności artystycznej zespołu. Nagrania w studiu na obrzeżach Los Angeles, gdzie na czas pracy nad albumem zamieszkali muzycy, stały się dla lidera grupy, Dave’a Grohla, inspiracją do napisania scenariusza szalonego horroru. "Studio 666" będzie miało swoją światową premierę 25 lutego, a film na ekranach kin tego samego dnia obejrzą widzowie z Polski, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Australii.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.