Foo Fighters wydali nowy singiel. Grają teraz thrash metal

16.02.2022 10:16
Foo Fighters wydali nowy singiel. Grają teraz thrash metal Fot. Theo Wargo/Getty AFP/East News

Najpierw było disco, teraz czas na thrash metal. Foo Fighters powracają z nowym singlem, który promuje nadchodzący film "Studio 666". Zobaczcie towarzyszące mu wideo.

Foo Fighters gra thrash metal. Posłuchajcie ich nowego singla

Dave Grohl i spółka postanowili nieco pokombinować w późniejszej fazie swojej kariery. Jakiś czas temu na półkach sklepowych pojawił się ich album, na którym coverowali disco, a teraz panowie stworzyli fikcyjny zespół Dream Widow, który gra thrash/death metal. 

Polecamy

Ten powstał w ramach promocji ich nadchodzącego filmu "Studio 666" i nosi tytuł "March of the Insane". Kawałek miał trafić na album "Dream Widow", ale niestety zespół nie zdążył go dokończyć - ich wokalista oszalał i zamordował pozostałych muzyków. To oczywiście pasuje do całego filmu, który opowiada o tym, że Grohl próbuje zabić swoich kumpli. Słodko.

Poniżej możecie posłuchać kawałka "March of the Insane" autorstwa Foo Fighters/Dream Widow:

Polecamy

Dave Grohl tak wypowiedział się na temat horroru ''Studio 666'':

Podobnie jak większość twórczości Foo, "Studio 666" zaczęło się od naciąganego pomysłu, który przerodził się w coś większego, niż kiedykolwiek sobie wyobrażaliśmy. Kręcąc go w tym samym domu, w którym nagraliśmy nasz najnowszy album "Medicine at Midnight" (mówiliśmy, że to miejsce jest nawiedzone!), chcieliśmy uchwycić klasyczną magię, którą miały wszystkie nasze ulubione filmy rock and rollowe, ale z niespodzianką: przezabawnym rozlewem krwi. Teraz, z pomocą Toma Ortenberga i teamu Open Road Films, możemy wreszcie ujawnić nasz najpilniej strzeżony sekret ostatnich dwóch lat. Przygotujcie się na śmiech, krzyk i chowanie głowy w popcorn. 

Film ma zadebiutować w wybranych kinach już 25 lutego 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.