Incubus udostępnił utwór „State Of The Art”

Aleksandra Degórska
18.04.2017 10:45
Incubus udostępnił utwór „State Of The Art” Fot. East News

Kapela podzieliła się lyric video do nowego numeru, który już wkrótce pojawi się na ósmym studyjnym krążku kapeli.

Po 6 latach fani Incubus w końcu dostaną w swoje ręce nową studyjną płytę. Już pierwszym singlem „Nimble Bastard” zespół pokazał, że nowy album zatytułowany „8” będzie znacznie różnić się od ostatniego krążka „If Not Now, When?”, na którym kapela pokazała swoje łagodniejsze oblicze.

Pierwszy singiel, jak również kolejny numer „Glitterbomb” to próba powrotu do wcześniejszych dokonań Incubus. Trzecim utworem, który poznaliśmy przed premierą nowego wydawnictwa stał się numer „State Of The Art” i w porównaniu do poprzednich kompozycji jest to zdecydowanie spokojniejszy utwór.

Przekonajcie się sami, jak prezentuje się ten kawałek:

W międzyczasie Incubus zaprezentował zabawny teledysk do pierwszego singla, w którym to możemy zobaczyć m.in. domowe zwierzaki wokalisty Brandona Boyda:

Ósmy studyjny krążek pojawi się na sklepowych półkach już 21 kwietnia 2017. Za produkcję odpowiedzialny jest Dave Sardy, zaś za miks wziął się Skrillex, który pojawi się również w numerze „Familiar Faces”. Na krążku usłyszymy również Chino Moreno.

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.