Iron Maiden nadal miażdży na żywo. Zobaczcie oficjalny klip do kawałka "Stratego"

14.09.2022 11:03
Iron Maiden nadal miażdży na żywo. Zobaczcie oficjalny klip do kawałka "Stratego" Fot. TORBEN CHRISTENSEN/AFP/East News

Jak na panów grubo po sześćdziesiątce, to Iron Maiden nadal są w naprawdę wysokiej formie. Zobaczcie nowe nagranie z ich koncertu, gdzie grają singiel "Stratego".

Iron Maiden nadal daje radę na żywo. Zobaczcie klip z nowego koncertu

Legendarny zespół Iron Maiden wyruszył niedawno na trasę po Kanadzie i Stanach Zjednoczonych w towarzystwie Trivium i w ramach promocji tego tournee, grupa wydała nowy koncertowy klip do singla "Stratego". Ten był nagrywany podczas ostatnich koncertów brytyjskich gwiazd.

Polecamy

Kawałek pochodzi oczywiście z najnowszego krążka Maidenów o tytule "Senjutsu". Po wideo możemy wnioskować, że "japoński" klimat albumu wszedł mocno w krew Bruce'owi Dickinsonowi, który biega teraz po scenie z koczkiem na głowie, przypominającym stereotypowe fryzury azjatyckich władców i wojowników. I wygląda naprawdę dobrze. Najważniejsze jest jednak to, że "Stratego" brzmi na żywo porządnie.

Wideo zobaczycie poniżej:

Polecamy

Niektóre z koncertów Iron Maiden w Europie nie obyły się bez komplikacji. Podczas imprezy na Stadionie Olimpijskim w Atenach doszło do niezbyt przyjemnej sytuacji, kiedy to Bruce Dickinson postanowił przerwać występ. Stało się to podczas utworu "The Numer of the Beast", gdy jeden z fanów stojących pod sceną odpalił racę. Wokalista nie wytrzymał i wykrzyczał ze sceny:

Ku*wo z pie*doloną racą, muszę tu śpiewać. Piepr*ony gnoju, grecka ku*wo. Dobra, muszę zaśpiewać, pie*rz się.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.