Jak brzmi 265 utworów Motorhead jednocześnie?

Aleksandra Degórska
26.01.2016 10:37
|north Fot. materiały prasowe

W jaki sposób złożyć hołd swojemu ulubionemu muzykowi? Najlepiej stworzyć nagranie, w którym zostaną wykorzystane wszystkie numery jego kapeli. Więcej znaczy lepiej?

Lubisz słuchać ostrych brzmień naprawdę głośno? Sąsiedzi stukają miotłą w sufit, żebyś w końcu ściszył ten łomot? Jeśli chcesz wygrać z nimi ostateczną walkę, ten utwór stworzony przez fana Motorhead przechyli szalę na Twoją stronę.

W związku ze śmiercią Lemmy'ego 28 grudnia 2015 roku wielu wielbicieli postanowiło złożyć mu hołd i trzeba przyznać, że przechodzą oni samych siebie. Kolejny fan o pseudonimie Motörphonics postanowił dorzucić swoje trzy grosze.

Wpadł on na pomysł, by w tym samym czasie odtworzyć wszystkie utwory Motorhead. Numer nosi tytuł „Everything Much Louder Than Everything Else” i dobrze oddaje charakter tego nagrania. Ci, którzy dotrwają do końca utworu są mistrzami wytrzymałości!

Posłuchajcie, jak brzmi ta kakofonia:

Prawda, że taki utwór brzmi, jak z piekła rodem? Autor zdradził, że wykorzystał on w tym nagraniu całą dyskografię Motorhead włącznie z minialbumami:

To szczyt Motorhead. Nagranie składa się z 265 utworów odtworzonych w tym samym czasie. Jest to materiał z 22 studyjnych albumów plus „On Parole” i EP-ki „St. Valentine's Day Massacre” oraz „Beer Drinkers and Hell Raisers”. Jest to bezcelowe i swego rodzaju hipnotyczne.

Kolejny raz możemy przekonać się, że hołd swoim ulubieńcom można złożyć na różne sposoby, a im dziwniejszy pomysł, tym lepiej. Pewien fan stworzył bowiem nagranie, w którym „Ace of Spades” wykonuje... brodawka Lemmy'ego. Wokalista stał się postacią w grze „Grand Theft Auto V”, gdzie rozpoczął rewoltę w myśl idei sex, drugs and rock'n'roll. Ostatnio powstał również mashup Kilmistera i Davida Bowiego „Ace of Dance”.

Oprócz tego fani stworzyli petycję, dzięki której drink składający się z Jacka Danielsa i coli został oficjalnie nazwany „Lemmy”. Starają się oni również o wprowadzenie Kilmistera do tablicy Mendelejewa. Jak widać na brak kreatywności wielbiciele muzyka nie mogą narzekać.

Daliście radę przesłuchać 265 utworów Motorhead jednocześnie?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.