Jak brzmi Korn w 2. numerze z płyty „The Serenity of Suffering”?

Justyna Kierzkowska
21.08.2016 20:01
Jak brzmi Korn w 2. numerze z płyty „The Serenity of Suffering”? Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Numer „Insane” miał swoją premierę brytyjskim BBC Radio 1 w programie Rock Show with Daniel P Carter. Co prezentują muzycy w nowym kawałku?

Najnowszy album zespołu ma trafić na rynek 21 października 2016 roku, a wokalista Jonathan Davis zdradził, że ma być on utrzymany w stylu „Untouchables” z 2002, który do tej pory sprzedał się w nakładzie przekraczającym 5 milionów egzemplarzy. Chociaż do premiery całego krążka zostały jeszcze 2 miesiące Korn nie zamierza trzymać fanów w całkowitej niepewności.

Pod koniec lipca 2016 grupa ujawniła klip do utworu „Rotting in Vain”, w którym pojawił się m.in. aktor Tommy Flanagan, znany z serialu „Synowie anarchii”. Z kolei 21 sierpnia 2016 w brytyjskiej stacji radiowej można było usłyszeć drugi singiel Korna - „Insane”. Nagranie bardzo szybko trafiło do sieci dzięki fanom, którzy nie chcieli czekać, aż muzycy zamieszczą je na swoim oficjalnym kanale...

Posłuchajcie, jak brzmi nowy numer zespołu!

Jonathan Davis wyznał w jednym z ostatnich wywiadów, że na nowym albumie nie zabraknie elektroniki, jednak na pewno nie będzie ona głównym elementem krążka.

Nie jest przytłaczająco elektroniczny, ale wciąż jest ciężki, bo taki właśnie chcieliśmy, żeby był. Każdy w tym zespole pragnął nagrać ostrą płytę. Myślę, że nam się udało.

Grupę Korn można było oglądać na koncercie w Polsce, który odbył się w ramach pierwsze edycji Power Festival 7 czerwca 2016 roku. Zespół pojawił się obok Megadeth, Sixx:A.M oraz polskich grup Chassis i Scream Maker w Atlas Arenie w Łodzi.

Jak się Wam podoba numer „Insane”?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.