Jak brzmi „Pain” Three Days Grace po rosyjsku?

Aleksandra Degórska
21.02.2018 13:16
Jak brzmi „Pain” Three Days Grace po rosyjsku? Fot. kadr z wideo

Sprawdźcie, jak kawałek kanadyjskiej kapeli brzmi w wykonaniu naszych wschodnich sąsiadów.

YouTuber z kanału Radio Tapok wpadł na ciekawy pomysł stworzenia nietypowych coverów - wykonuje on międzynarodowe hity i tłumaczy angielskie teksty na rosyjski. Jest to dosyć melodyjny i śpiewny język, zatem tego typu covery prezentują się naprawdę ciekawie.

Jeżeli zastanawialiście się kiedyś, jak brzmią kawałki Rammstein, 30 Seconds to Mars czy Nirvany po rosyjsku to wystarczy zobaczyć kanał Radio Tapok i przekonać się o tym na własne uszy. Oczywiście internauci podsuwają muzykowi co rusz kolejne pomysły na covery.

Tym razem fani YouTubera zaproponowali Three Days Grace i kawałek „Pain”. Muzyk zatem zapoznał się dokładnie z tym utworem, wziął się za tłumaczenie tego numeru z płyty „One-X” i taki oto mamy efekt. Obejrzyjcie nagranie od 03:01 minuty.

Mało Wam rosyjskojęzycznych coverów? Muzyk ma na swoim koncie również przeróbki Imagine Dragons czy Slipknota. Ciekawe, za jaki repertuar weźmie się niebawem.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.