Jak brzmi „Links 2 3 4” Rammsteina po rosyjsku?

Aleksandra Degórska
10.12.2017 20:56
Jak brzmi „Links 2 3 4” Rammsteina po rosyjsku? Fot. kadr z wideo; Caryca Pejnta

Trudno się przyzwyczaić do faktu, że repertuar niemieckiej kapeli słyszymy w wersji rosyjskojęzycznej. Sprawdźcie, czy taki cover Wam odpowiada.

Tę kapelę albo się kocha, albo nienawidzi. Prawdą jest jednak to, że wiele osób zaczyna swoją przygodę z językiem niemieckim właśnie przez Rammstein. Jednych ta kapela fascynuje, innych odrzuca - nikt jednak nie jest obojętny wobec zespołu.

Coverów Rammsteina jest tyle, że ciężko to zliczyć. „Du Hast” w zwierzęcym coverze, „Mutter” w wykonaniu szkolnego chóru, „Du Riechst So Gut” w rosyjskim stylu na bałałajce - to tylko część pomysłowych przeróbek. Do tej wyliczanki warto dodać jeszcze jeden cover, a mianowicie w języku rosyjskim.

YouTuber z kanału Radio Tapok ma na swoim koncie „This is War” 30 Seconds to Mars czy „Smells Like Teen Spirit” Nirvany w wersji po rosyjsku. Wokalista stara się odgrywać podobne sceny jak w oryginalnych teledyskach i ma podobną manierę śpiewu co frontmani danych kapel. 

Ciekawi, jak niemiecki hicior zabrzmiałby po rosyjsku? Oto odpowiedź!

Mało Wam? Podrzucamy również „Sonne” w podobnej wersji:

Co słychać u Rammsteina? 8 grudnia 2017 roku płyty „Herzeleid”, „Sehnsucht”, „Mutter”, „Reise, Reise”, „Rosenrot” oraz „Liebe ist für alle da” ukazały się na winylu.

Co natomiast z nowym studyjnym dziełem od grupy? Paul Landers zapowiadał, że krążek może być kamieniem milowym, a Richard Kruspe zdradził, że muzycy przygotowali na nią aż 35 nowych utworów. Jak na razie pozostaje nam zatem cierpliwie czekać.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.