Jak brzmi „Links 2 3 4” Rammsteina po rosyjsku?

Aleksandra Degórska
10.12.2017 20:56
Jak brzmi „Links 2 3 4” Rammsteina po rosyjsku? Fot. kadr z wideo; Caryca Pejnta

Trudno się przyzwyczaić do faktu, że repertuar niemieckiej kapeli słyszymy w wersji rosyjskojęzycznej. Sprawdźcie, czy taki cover Wam odpowiada.

Tę kapelę albo się kocha, albo nienawidzi. Prawdą jest jednak to, że wiele osób zaczyna swoją przygodę z językiem niemieckim właśnie przez Rammstein. Jednych ta kapela fascynuje, innych odrzuca - nikt jednak nie jest obojętny wobec zespołu.

Coverów Rammsteina jest tyle, że ciężko to zliczyć. „Du Hast” w zwierzęcym coverze, „Mutter” w wykonaniu szkolnego chóru, „Du Riechst So Gut” w rosyjskim stylu na bałałajce - to tylko część pomysłowych przeróbek. Do tej wyliczanki warto dodać jeszcze jeden cover, a mianowicie w języku rosyjskim.

YouTuber z kanału Radio Tapok ma na swoim koncie „This is War” 30 Seconds to Mars czy „Smells Like Teen Spirit” Nirvany w wersji po rosyjsku. Wokalista stara się odgrywać podobne sceny jak w oryginalnych teledyskach i ma podobną manierę śpiewu co frontmani danych kapel. 

Ciekawi, jak niemiecki hicior zabrzmiałby po rosyjsku? Oto odpowiedź!

Mało Wam? Podrzucamy również „Sonne” w podobnej wersji:

Co słychać u Rammsteina? 8 grudnia 2017 roku płyty „Herzeleid”, „Sehnsucht”, „Mutter”, „Reise, Reise”, „Rosenrot” oraz „Liebe ist für alle da” ukazały się na winylu.

Co natomiast z nowym studyjnym dziełem od grupy? Paul Landers zapowiadał, że krążek może być kamieniem milowym, a Richard Kruspe zdradził, że muzycy przygotowali na nią aż 35 nowych utworów. Jak na razie pozostaje nam zatem cierpliwie czekać.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.