Jak brzmi „Ruda tańczy jak szalona” w rockowej wersji?

Jakub Gańko
07.03.2016 09:43
Jak brzmi „Ruda tańczy jak szalona” w rockowej wersji? Fot. kadr z wideo

Lubicie rude dziewczyny, ale wstydzicie się disco polo? Zespół Eternit przygotował coś z myślą o Was.

To jak to w końcu jest: blondynki czy brunetki? Kogo tak naprawdę wolą mężczyźni? Odpowiedź na to odwieczne pytanie jest prosta i znana już od jakiegoś czasu: rude. Wiadomo nie od dziś, że w przypadku kobiet o takich włosach chodzi nie tylko o sam kolor, lecz także o konkretny charakter. Można by nawet rzec, że ta barwa wiąże się z całym stylem bycia, a dzięki popularności specyfików do włosów da się w nią wpisać bez większych problemów.

O tym, że każdy mężczyzna skrycie marzy o płomiennowłosej partnerce, przekonywała już popularna w latach 30. i 40. XX wieku modelka i aktorka Lucille Ball. Gwiazda - sama będąc naturalnym rudzielcem - w swojej biografii zdradzała, że każdemu chłopakowi przynajmniej raz w życiu zdarzy się, że bez pamięci zakocha się w przepięknej rudej.

Gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości, internet tylko czeka, by przekonać Was swoimi memami:

rude1 Fot. foto: memegenerator
10eg3j Fot. foto: memegenerator

Fenomen rudych został podłapany również przez muzyków disco polo. Jeśli sami zaliczacie się do wyznawców tego koloru włosów albo jesteście szczęśliwcami, którzy na co dzień obcują z posiadaczką takowych, mamy dla Was dobrą wiadomość. Już nie musicie narażać się na wstyd i poniżanie, puszczając obciachowy kawałek tego nurtu.

Dla wszystkich, którzy brzydzą się tego typu muzyką, zespół Eternit przygotował rockową wersję hitu „Ruda tańczy jak szalona” w oryginale wykonywanego przez artystę o pseudonimie Czadoman. Teraz nawet rockowe rude będą tańczyć jak szalone - przy cięższym, gitarowym brzmieniu, żywej perkusji i energiczniejszym wokalu.

Sprawdźcie sami, jak to brzmi w takim wykonaniu - jedyne, czego tu zabrakło, to tytułowej rudej:

To nie pierwszy raz, kiedy szlagier disco polo został wzięty na warsztat przez zespół rockowy. Wcześniej mogliśmy już posłuchać w takiej wersji kawałka „Prawdziwa miłość to Ty” Akcentu. Przekonywaliśmy też o podobieństwach między Weekendem a Bloodhound Gang oraz badaliśmy zjawisko rocko polo.

Teraz jeszcze tylko czekamy, aż ktoś przerobi na rockowo kolejny przebój o rudych:

Jak Wam się podoba „Ruda tańczy jak szalona” w takiej wersji?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.