Jak dobrze znasz teledysk do „Last Christmas” Wham? [QUIZ]

Maciej Koprowicz
18.12.2017 15:23
Jak dobrze znasz teledysk do „Last Christmas” Wham? [QUIZ] Fot. kadr z wideo

Ten klip widzieliście już setki razy. Ale czy rzeczywiście znacie go na pamięć? Przekonajcie się w naszym quizie.

Kiedy przychodzi grudzień i zbliżają się święta Bożego Narodzenia, anteny stacji radiowych i telewizyjnych we władanie przejmują świąteczne utwory pop. Dziś trudno wyobrazić sobie święta bez takich utworów, jak „All I Want For Christmas Is You” Mariah Carey czy „Driving Home For Christmas” Chrisa Rei. Słodziutkie piosenki z kiczowatymi dzwoneczkami normalnie by nas irytowały, ale przy choince i pod jemiołą nie możemy oprzeć się ich urokowi.

Wśród „christmasowych” przebojów od ponad trzech dekad króluje singiel brytyjskiego duetu Wham!, „Last Christmas” z 1984 roku. Choć zmarły w święta 2016 George Michael doczekał się wspaniałej, wieloletniej kariery z mnóstwem przebojów, to właśnie z tym utworem już zawsze będzie kojarzony przede wszystkim.

Od 33 lat rok w rok w okresie Bożego Narodzenia „Last Christmas” dobiega z każdego zakamarka. Nie tylko rządzi w radiu i świątecznych imprezach. Równie często można zobaczyć w telewizji charakterystyczny teledysk, o rodzącym się uczuciu w śnieżnej scenerii ośrodka narciarskiego w górach.

Czytając te słowa na pewno macie przed oczami widok George’a Michaela w kapturze i jego rzucających się śnieżkami przyjaciół. Myślicie, że znacie ten klip na pamięć? Możecie to sprawdzić!

Rozwiążcie nasz quiz i przekonajcie się, jak dobrze znacie teledysk do „Last Christmas” Wham!

Rozwiąż quiz

Co George dał w prezencie ukochanej?

12

Co George dał w prezencie ukochanej?

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.