Jak dzieciaki reagują na Red Hot Chili Peppers?

Aleksandra Degórska
15.05.2017 14:01
Jak dzieciaki reagują na Red Hot Chili Peppers? Fot. kadr z wideo

Co młode pokolenie pomyślało o kalifornijskiej kapeli, gdy usłyszało m.in. „Give It Away” i jak oceniło głos wokalisty? Sprawdźcie.

Dzieciaki nigdy nie owijają w bawełnę - zawsze mówią prawdę, tak więc, gdy oceniają muzykę jakiś zespołów to można być pewnym, że będzie to rzetelna opinia. Szkraby zdążyły już ocenić takie kapele, jak Guns N' Roses czy Metallicę i teraz nadszedł czas na Red Hot Chili Peppers.

Większość urwisów słyszała wcześniej nazwę kapeli i sporo numerów również skądś kojarzy. Szkraby były zdziwione, że zespół może pochwalić się zarówno wolniejszymi, jak i żwawszymi kawałkami, oczywiście te bardziej skoczne przypadły im bardziej do gustu. Wśród dzieci znalazł się jeden fan zespołu, który najwidoczniej jest rockmanem z krwi i kości, bo miał na sobie koszulkę Led Zeppelin (choć planował tego dnia akurat założyć koszulkę z Red Hot Chili Peppers) i znał utwory kalifornijskiego zespołu.

Oczywiście, taki hit jak „Californication” rozpoznał każdy już po pierwszych dźwiękach. Co więcej, również kawałek „Goodbye Angels” z najnowszej płyty „The Getaway” został oceniony dosyć dobrze przez urwisy. W sumie patrząc na to nagranie większość dzieciaków cały czas mocno wsłuchiwała się w numery i trochę nie wiedziała jak skomentować utwory Red Hot Chili Peppers.

Urwisy musiały również ocenić wygląd kapeli z przeszłości oraz obecny image - większość doszła do wniosku, że zespół jest szalony i w sumie pod tym względem niewiele się zmienił. Zapytano ich również o to, czy Anthony Kiedis mówiąc, że chce grać do końca swoich dni podjął słuszną decyzję - w sumie dzieciaki zrozumiały dlaczego wokalista tak właśnie powiedział w jednym z wywiadów.

Zespół rzeczywiście nie zamierza mówić stop i już niebawem będziemy mogli zobaczyć kapelę na scenie w Krakowie. Red Hot Chili Peppers wystąpi 25 lipca 2017 roku na Stadionie Cracovii.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.