Jak dzieciaki reagują na Guns N' Roses?

Aleksandra Degórska
08.03.2017 17:02
|north Fot. kadr z wideo

Urwisy są zazwyczaj bardzo szczerze i nie inaczej jest w tym przypadku. Czy ostre rockowe granie przypadło do gustu maluchom?

Po pierwsze już reakcja na nazwę zespołu jest zaskakująca - jedni nie kojarzą kapeli i dziwią się, że ktoś postanowił zestawić ze sobą przeciwne rzeczy - róże i broń, inni znają zespół, bo rodzice często słuchają nagrań Guns N' Roses.

Na początku puszczono dzieciakom znane kawałki z „Appetite for Destruction”. W momencie, gdy włączono numer „Welcome to the Jungle” większość zaczęła łupać głową, niektórzy zaś stwierdzili, że ta muzyka jest zdecydowanie za głośna. „Mr Browstone” dla wielu osób brzmiał podobnie jak poprzedni kawałek. 

„Paradise City” bardziej przypadł do gustu większości, nie mówiąc już o „Sweet Child O' Mine”. Z każdym kolejnym numerem zespół zaczął podobać się coraz bardziej, chociaż często pada zarzut, że utwory są do siebie dosyć podobnie, słowa są niezrozumiale wyśpiewane i jest po prostu za głośno.

Również numer z późniejszych lat, jak cover „Live And Let Die” przypadł im do gustu. Zobaczcie nagranie z reakcją dzieciaków:

Urwisy polubiły Guns N' Roses za muzykę, do której można sobie potańczyć, a chwytliwe utwory szybko wpadają w ucho. Gorzej już z klipami, dzieciaki nie mogły zrozumieć, dlaczego Slash gra na pustyni przed kościołem w numerze „November Rain” i bardzo przeżywały śmierć panny młodej.

Szkraby oceniły również muzykę Metalliki, zaś nastolatkowie wypowiedzieli się na temat Marilyna Mansona. W sumie również seniorzy nie przebierają w słowa oceniając System of a Down czy Bring Me The Horizon.

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.