Jak wyglądał wokalista Ghost w wieku 15 lat? Muzyk opublikował zdjęcie w corpse paintcie

27.02.2020 15:09
Ghost|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Tobias Forge w wieku 15 lat grał w zespołach blackmetalowych. Wyglądał o wiele groźniej, inaczej się też malował. Zobacz zdjęcie z tego okresu życia muzyka.

W wieku kilkunastu lat najłatwiej dorobić się kompromitujących zdjęć, którymi kilka lat później mogą szantażować nas znajomi. Większość z nas jest w stanie utrzymać takie materiały w tajemnicy, jednak jest to znacznie trudniejsze w przypadku gwiazd. Każdy kto pracuje w sferze publicznej musi być przygotowany, że prędzej czy później wstydliwe fotografie czy nagrania ujrzą światło dzienne.

Jak wyglądał wokalista Ghost w wieku 15 lat?

Stało się tak w przypadku Tobiasa Forge'a, wokalistę grupy Ghost. Aktualnie muzyk nie boi się popowych brzmień, kolorowych strojów i wykorzystywania kiczu w muzyce metalowej. Jednak jak się okazało, gdy miał kilkanaście lat był o wiele bardziej "trÓ".

Przeczytaj także

Muzyk stworzył lata temu formację Superior i kazał nazywać się Lewiatanem. Jego zdjęcie w corpse paintcie trafiło do metalowego zinu "Scriptures of Malignancy" z 1996 roku. Forge miał wówczas 15 lat. Materiał został znaleziony niedawno przez Brada Sadlera. Zdjęcie trafiło na grupę fanów Ghosta na Facebooku.

Zdjęcie zupełnie nie przypomina Tobiasa, jakiego znamy. Wyłącznie na jego podstawie trudno potwierdzić tożsamość muzyka, ponieważ farba zakrywa rysy twarzy. Jednak w opisie zdjęcia czytamy:

Oto Don Juan Leviathan z 1996 roku. Po lewej widzicie oryginalne zdjęcie, a po prawej wersję cyfrową, którą ulepszyłem. Jest ono bardzo rzadkie i istnieje jedynie kilka kopii.

Forge udzielił wywiadu zinowi "Scriptures of Malignancy". W latach 90. grał w szeregu zespołów, które określał jako "nieprzyzwoicie gó*niane". Jednym z nich był Absurdum, którego nazwę zmienił na Superior.

Zobacz też: Ghost wyda puzzle z okładkami swoich płyt. Ile kosztują? 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.