Jaką płytę nagrywa Hunter?

Aleksandra Degórska
18.02.2016 15:50
|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Ile można czekać na nowe wydawnictwo zespołu? Aż do skutku. Muzycy weszli do studia, ale czy na pewno tworzą akustyczne nagranie?

Już od jakiegoś czasu chodziły plotki odnośnie akustycznego wydawnictwa formacji. Paweł „Drak” Grzegorczyk wyznał w 2014 roku Antyradio.pl, że Hunter już od jakiegoś czasu miał w planach stworzenie płyty bez prądu. 

Muzycy zamierzali po zakończeniu listopadowej trasy koncertowej w 2014 roku zająć się produkcją akustycznej płyty. Początkowo planowali zarejestrować materiał do połowy 2015 roku. Hunter chciał nagrać ostre znane kawałki w wersji akustycznej, by zaskoczyć słuchaczy i udowodnić, że zadziorne numery dobrze brzmią również bez prądu.

Nic więc dziwnego, że po takiej zapowiedzi fani cały czas zastanawiają się, kiedy pojawi się akustyczny materiał. Serwis Antyradio.pl swoimi podziemnymi kanałami właśnie dowiedział się, że Hunter, oprócz trwającej pracy nad tym projektem, szykuje równolegle nie lada „petardę-niespodziankę”. Na razie jednak wszystko owiane jest tajemnicą.

Mamy jednak wiarygodne dowody na to, że kapela pracuje nad nowym materiałem. Czy możemy się spodziewać zapowiadanego wcześniej projektu akustycznego, czy też czegoś zupełnie innego - tego zespół nie chce ujawnić.

Przesłuchując jednak nagrania perkusji nasuwa się pytanie, czy tak brzmi sekcja rytmiczna na akustycznym nagraniu?

Obejrzyjcie również zdjęcia ze studia Sonus, gdzie muzycy nagrywali takie płyty, jak „Medeis”, „T.E.L.I...”, „Hellwood”, a także fragmenty „Królestwa” i „Imperium”:

Nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na kolejne wieści z obozu kapeli. Miejmy nadzieję, że formacja nie każe swoim fanom długo czekać na następcę płyty „Imperium”.

Tymczasem pod koniec 2015 roku z okazji 30-lecia zespołu Hunter udostępnił pełne nagranie z występu w Palladium z 2013 roku. Wielbiciele będą mogli również zobaczyć kapelę na żywo już w marcu 2016 roku, bo wówczas zespół rusza w trasę. Pierwszy występ odbędzie się 10 marca 2016 roku w Kielcach, zaś ostatni 10 kwietnia.

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Jaki krążek Waszym zdaniem nagrywa Hunter?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.