James Hetfield po 25 latach rozwodzi się z żoną. Niespodziewana decyzja lidera Metalliki

17.08.2022 15:46
James Hetfield po 25 latach rozwodzi się z żoną. Niespodziewana decyzja lidera Metalliki Fot. Invision/Invision/East News

Po 25 latach małżeństwa z Francescą Tomasi, James Hetfield złożył papiery rozwodowe. Jasnych powodów tej decyzji nie ma, ale para podobno pozostała w kontakcie ze względu na dzieci. 

James Hetfield rozwodzi się ze swoją żoną po 25 latach małżeństwa

Jak podaje TMZ, James Hetfield postanowił rozwieść się ze swoją żoną, Franscescą Tomasi. Według plotkarskiego portalu, wokalista złożył odpowiednie dokumenty rozwodowe już na początku 2022 roku, ale dopiero teraz plotki potwierdzili ludzie bliscy parze. Żadne z nich sprawy na razie nie skomentowało.

Polecamy

Para poznała się w 1992 roku - Tomasi była wówczas kostiumograf Metalliki. W 1997 roku postanowili się pobrać i od tamtego czasu doczekali się trójki dzieci - 24-letniej Cali Tee, 22-letniego Castora oraz 20-letniej Marcelli. 

Jak pewnie wiecie, Francesca wspierała męża podczas jego terapii odwykowych związanych z alkoholizmem i kontrolowaniem gniewu (część z nich widzieliśmy w filmie "Some Kind of Monster").

Sam Hetfield nie bał się przyznać, że jej pomoc w tych trudnych momentach była nieoceniona, ale zaznaczał też, że jego problemy z gniewem były zawsze ogromną przeszkodą w ich związku, a żona groziła mu odejściem i zabraniem dzieci, jeżeli muzyk nie zapanuje nad swoim zachowaniem. 

Polecamy

W 2019 roku James Hetfield ponownie postanowił pójść na terapię odwykową z powodu alkoholizmu, co opóźniło trasę zespołu po Australii i Nowej Zelandii. TMZ oczywiście spekuluje, że problemy z używkami i gniewem mogły być kluczowym elementem rozstania pary. Portal zaznaczył też, że oficjalnym powodem rozwodu według Jamesa Hetfielda są jednak "różnice nie do pogodzenia". 

James Hetfield i Francesca Tomasi byli małżeństwem przez 25 lat. Według TMZ, para chce pozostawać w kontakcie i żyć w zgodzie ze względu na córki i syna. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.