Jan Borysewicz i Piotr Fronczewski w nowej wersji "Nie wierz nigdy kobiecie". To zapowiedź płyty gitarzysty Lady Pank [WIDEO]

10.09.2021 15:32
Jan Borysewicz Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Posłuchajcie, jak brzmi odświeżony utwór "Nie wierz nigdy kobiecie" z Piotrem Fronczewskim w roli głównej.

Jan Borysewicz podzielił się singlem "Nie wierz nigdy kobiecie", który jest zapowiedzią jubileuszowego albumu podsumowującego 50-lecie działalności artystycznej gitarzysty Lady Pank. Posłuchajcie zatem, jak prezentuje się najnowszy singiel, do którego powstał teledysk z Piotrem Fronczewskim.

Polecamy

Jan Borysewicz i Piotr Fronczewski w nowej wersji "Nie wierz nigdy kobiecie". To zapowiedź płyty gitarzysty Lady Pank [WIDEO]

Jan Borysewicz tak skomentował zaangażowanie w projekt Fronczewskiego:

Wiedząc o tym, że utwór „Nie wierz nigdy kobiecie”, jako moja pierwsza kompozycja, będzie obowiązkowym elementem jubileuszowego albumu, od razu pomyślałem o moim przyjacielu, wybitnym aktorze - Piotrze Fronczewskim. Niech najlepszym dowodem na to, że moja intuicja mnie nie zawiodła, będzie komentarz autora tekstu, Andrzeja Mogielnickiego, gdy usłyszał interpretację Piotra: „Wreszcie ktoś zrozumiał o czym napisałem ten utwór” .

Zobaczcie, jak prezentuje się nowa wersja przeboju "Nie wierz nigdy kobiecie":

Polecamy

Premiera wydawnictwa "Wszystkie oblicza Jana Borysewicza" zaplanowana jest na 8 października 2021. Płyta dostępna jest w przedsprzedaży na kulturalnysklep.pl, a od 11 września również na empik.com.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.