Jared Leto zgadywał jaka to melodia w programie Jimmy'ego Fallona

Aleksandra Degórska
29.09.2017 14:55
Jared Leto zgadywał jaka to melodia w programie Jimmy'ego Fallona Fot. kadr z wideo

Zadanie było naprawdę trudne i panowie mieli niezły kłopot, żeby rozpoznać kawałki Depeche Mode czy U2.

Jared Leto potrafi naprawdę sporo. Jego kapela 30 Second to Mars prosperuje bardzo sprawnie i właśnie pracuje nad następcą płyty „Love, Lust, Faith and Dreams” z 2013 roku udostępniając singiel „Walk On Water”. Leto również spełnia się jako aktor - pojawił się ostatnio m.in. w „Legionie samobójców”, jak również zobaczymy go wkrótce w kinie w filmie „Blade Runner 2049”, którego premiera odbędzie się 6 października 2017.

Czy jednak Jared Leto jest dobry w zgadywankach? Postanowił to sprawdzić Jimmy Fallon w swoim programie „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” w ramach rubryki Name That Song. Zespół The Roots grał utwory, których tytuły mieli odgadnąć Fallon i Leto. Zadanie było dosyć trudne, bo muzycy zaczynali od grania na jednym instrumencie i stopniowo dochodziły kolejne. 

Sprawdźcie, kto okazał się lepszy w tym starciu.

The Roots wykonał kawałki m.in. Human League, Depeche Mode, U2 czy The Verve. Chociaż Fallon okazał się być lepszym zawodnikiem to i tak gość został zwycięzcą. Tak naprawdę w tych zawodach chodzi o dobrą zabawę i jak widać panowie bawili się wyśmienicie.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.