Posłuchaj nowego utworu od 30 Seconds to Mars

Aleksandra Degórska
22.08.2017 15:19
Posłuchaj nowego utworu od 30 Seconds to Mars Fot. materiały prasowe

Na tę chwilę czekali wszyscy fani kapeli - w końcu formacja podzieliła się singlem „Walk On Water” zapowiadającym kolejną pozycję w dyskografii zespołu.

W końcu nadszedł czas na następcę „Love, Lust, Faith and Dreams” z 2013 roku. Fani musieli być bardzo cierpliwi, jak wiadomo Jared Leto ma sporo obowiązków jeśli chodzi o aktorstwo - ostatnio chociażby pojawił się w filmie „Legion samobójców”.

Jakimś cudem aktor miał czas, żeby wejść do studia, do czego doszło jeszcze w listopadzie 2015 roku - Jared Leto chwalił się wówczas zdjęciami z przebiegających prac nad nową płytą. W sierpniu 2016 roku 30 Seconds to Mars podzielił się również trailerem albumu, jednak tego było wciąż mało dla fanów spragnionych nowej muzyki.

Oczekiwanie jednak się opłaciło - zespół zapowiedział nowy kawałek i podzielił się nawet wideo, w którym pokazano reakcje na nowy singiel:

Tak natomiast prezentuje się ten kawałek zatytułowany „Walk On Water”. 

W lyric video wykorzystano kadry, które dokumentują to, co działo się w USA 4 lipca 2017 roku. Jest to tylko część materiału, która pojawi się w dokumencie wyreżyserowanym przez wokalistę kapeli. Film jest ściśle związany z nadchodzącym albumem.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.