Jason Momoa krzyczy jak diabeł w nowym blackmetalowym kawałku Phila Anselmo [AUDIO]

04.12.2020 13:02
Jason Momoa krzyczy jak diabeł w nowym blackmetalowym kawałku Phila Anselmo [AUDIO] Fot. Ozzy Osbourne/Ferrari Press/East News

Jason Momoa wystąpił gościnnie w nowym utworze zespołu Phila Anselmo. Posłuchajcie "Doom" od grupy SCOUR z wokalnym występem popularnego hollywoodzkiego aktora.

Jason Momoa został blackmetalowym wokalistą. Posłuchajcie "Doom"

Zapalony metalowiec i Aquaman, czyli Jason Momoa kiedyś wpadł na scenę z Philipem Anselmo, gdzie razem z nim zaśpiewał "This Love" Pantery. Teraz Momoa poszedł krok dalej i pojawił się gościnnie w nowym kawałku supergrupy SCOUR, którego liderem jest wspomniany Anselmo.

Polecamy

Nowy singiel zespołu nosi tytuł "Doom" i możemy na nim usłyszeć wokale nie tylko Anselmo, ale także wspomnianego gwiazdora Jasona Momoę oraz Erika Rutana z Hate Eternal. 

Trzeba przyznać, że sam w sobie kawałek jest dobry, a wszystkie 3 wokale ładnie się uzupełniają. No a poza tym, "Doom" to po prostu kawał dobrego blackmetalowego sztosa:

Polecamy

"Doom" pochodzi z EP-ki "Black" od zespołu Scour, która wyszła 27 listopada nakładem Nuclear Blast. Krążek zapowiedział gitarzysta Derek Engemann, który stwierdził:

To jest nasza najbardziej ognista i rozwalająca system płyta. "Black" zamyka naszą trylogię EP-ek, pokazując dojrzałość muzyczną, ale nie zmniejszając brutalności naszej muzyki.

Polecamy

Co ciekawe, panowie jakoś niespecjalnie chwalą się gościnnym udziałem Jasona Momoy w kawałku. Tak czy siak, to kozacka inicjatywa i mamy nadzieję, że Momoa jeszcze coś muzycznego w swojej karierze zrobi.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.