Jim Carrey i Steven Tyler wystąpili z Alice Cooperem

Jakub Gańko
09.01.2017 10:24
Jim Carrey i Steven Tyler wystąpili z Alice Cooperem Fot. kadr z wideo

Na scenie pojawili się też m.in. Steven Tyler i Weird Al Yankovic. Wszystko z okazji specjalnej imprezy charytatywnej.

Alice Cooper współpracuje na co dzień w Hollywood Vampires z Johnnym Deppem i Joem Perrym. Sylwestra spędził jednak na scenie w towarzystwie innej gwiazdy wielkiego ekranu... i innego muzyka Aerosmith. Wszystko za sprawą ósmej edycji corocznej imprezy Maui Food Bank organizowanej przez słynnego menedżera Shepa Gordona.

31 grudnia 2016 roku do rockmana dołączył na scenie aktor, którego raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Jim Carrey, którego wszyscy pamiętamy z takich filmów jak „Ace Ventura: Psi detektyw”, „Truman Show” czy „Maska”, zadbał nawet o odpowiedni makijaż i przygotował się do wspólnego wykonania przebojów „No More Mr. Nice Guy” i „School's Out”. Mimo małych problemów technicznych - udało się.

Sprawdźcie sami, czy dał radę:

Koncertowego składu dopełnili na gitarach Nita Strauss i Damon Johnson, a także Chuck Garric na basie oraz Glen Sobel za perkusją. Z bardziej znanych gości obok Coopera wystąpił również Bob Seger, znany z satyrycznych przeróbek Weird Al Yankovic i wokalista Aerosmith, Steven Tyler. Przekonajcie się, jak wyglądał występ tego ostatniego.

Shep Gordon, który zasłynął jako hollywoodzki agent i producent, organizuje podobne koncerty od 2008 roku. Ich celem jest zbieranie pieniędzy na posiłki dla głodujących mieszkańców wyspy Maui na Hawajach. Choć wejściówki w 2016 roku osiągnęły ceny aż 600 dolarów, w szczytnym celu i z takimi niespodziewanymi gośćmi, chyba warto rozważyć.

Jak Wam się podobają powyższe nagrania z koncertu Alice Coopera?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.