Kaiser Chiefs zagrał tak zły koncert, że fani chcą zwrotu pieniędzy [WIDEO]

09.11.2022 15:17
Kaiser Chiefs Fot. Retna/Avalon/REPORTER/East News

Zobaczcie nagrania z koncertu Kaiser Chiefs, który mocno nie spodobał się fanom kapeli.

Kaiser Chiefs wystąpił 5 listopada 2022 w Londynie i nie był to udany koncert. Było na tyle źle, że fani chcą zwrotu pieniędzy. Wielu z nich uważa, że wokalista był pijany albo ma jakieś poważne problemy zdrowotne. W sieci pojawiły się nagrania z koncertu oraz wiele komentarzy zażenowanych fanów zespołu.

Polecamy

Kaiser Chiefs zagrał tak zły koncert, że fani chcą zwrotu pieniędzy [WIDEO]

Koncerty na żywo nigdy nie są idealne - zdarzają się fałsze, pomyłki, potknięcia, ale nagrania z koncertu Kaiser Chiefs są dowodem na to, że coś jest nie tak z wokalistą kapeli. Ricky Wilson fałszował, mylił słowa utworów, potykał się o własne nogi. Chaotyczny występ spowodował, że większość widzów sądziła, że frontman jest pijany lub ma problemy zdrowotne. Jak podaje portal radiozet.pl, pojawiły się komentarze w stylu:

Co za g*wniany koncert. Ricky był kompletnie pijany. Bełkotał, zapominał tekstów, potykał się własne nogi, mówił do tłumu, że nie chce tu być. Nigdy nie widziałem, żeby Arena opustoszała tak szybko.

Niektórzy nawet zasugerowali, że powinni dostać zwrot za bilety na tak kiepski koncert. Pod jednym z nagrań możemy przeczytać:

Kaiser Chiefs, coś powiecie, może chociażby przeprosiny za to, co musieliśmy znieść? Wszyscy fani was wspierają, ale to było niefajne, gdy Ricky ogłosił na scenie, że nie chce tu być. Mam nadzieję, że jest już z nim lepiej.

Miejmy nadzieję, że kolejne koncerty Kaiser Chiefs będą zdecydowanie lepsze. Zespół udostępnił ostatnio nowy singiel "How 2 Dance" i przymierza się do wydania płyty, więc słabe koncerty tylko przeszkodzą w promocji nowego materiału.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.