Kanye West zamierza grać swoje "msze" w Rosji. Chce się też spotkać z Putinem

12.01.2022 12:00
Kanye West zamierza grać swoje "msze" w Rosji. Chce się też spotkać z Putinem Fot. Cover Images/East News

Kanye to jedna z tych postaci, która potrafi przykuć uwagę publiki absolutnie wszystkim. Ostatnio raper podzielił się swoimi pokręconymi planami podbicia rosyjskiego rynku.

Kanye chce grać msze w Rosji i spotkać się z Vladimirem Putinem

Kanye West planuje długawy pobyt w Moskwie w późniejszych miesiącach 2022 roku. Raper ma tam m.in. zorganizować kilka koncertów z serii "Sunday Service", a także spotkać się z prezydentem Rosji, Vladimirem Putinem.

Polecamy

Jak podaje Billboard, West zamierza rozszerzyć swoje biznesowe portfolio w Rosji z pomocą tamtejszego magnata nieruchomości, Arasa Agalarova i jego syna, Emina.

Na temat tej całej sytuacji wypowiedział się Ameer Sudan, który jest doradcą Westa. Raper podobno planuje uczynić z Rosji swój "drugi dom":

On tam spędzi naprawdę dużo czasu.

Jeżeli koncerty "Sunday Service" dojdą do skutku, to będą jednocześnie pierwsze występy Westa w Rosji. Sudan wyjaśnił, że raper zamierza zorganizować swoje msze/koncerty w największych placówkach Moskwy - mowa tutaj o arenie Crocus City Hall, czy rosyjskim Stadionie Narodowym Grand Sports Arena.

Prezydent Putin ma dostać specjalne zaproszenie od rapera, który podobno marzy o spotkaniu z Putinem od lat (tak przynajmniej twierdzi Ameer Sudan). Jeśli chodzi zaś o biznesowy aspekt sprawy, to West ma już spisywać umowy z Arasem Agalarovem. Te mają być warte miliardy dolarów.

Polecamy

"Przyjaźń" Agalarova i Westa nie jest w sumie zaskakująca - mają potężnego wspólnego znajomego w postaci Donalda Trumpa. Jeśli chodzi zaś o syna Agalarova, to Emin jest muzykiem, który chciałby przebić się na rynku amerykańskim. Ye ma mu w tym pomóc poprzez współpracę muzyczną.

Jak całą sprawę podsumował Sudan:

Mówimy o Ye - Ye się tam dostanie. Co mogą mu powiedzieć? Będzie specjalnym gościem Agalarovów. Kanye doskonale wie, co się dzieje na świecie. Pewnie lepiej, niż przeciętny człowiek. I tu nie chodzi o sprzeciwianie się USA, czy wywoływanie konfliktów - Kanye to Kanye. Jego nie można kontrolować.

Jeśli chcecie się dowiedzieć, jakim cudem Kanye stał się Kanye, to z pomocą spieszy Netflix, który 16 lutego 2022 roku zaprezentuje program dokumentalny "Jeen-Yuhs: A Kanye Trilogy". Ten ma przedstawić przebieg burzliwej kariery Westa.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.