Kanye West zamieszkał na stadionie. Straszy ludzi i kończy prace nad nowym albumem

26.07.2021 13:33
Kanye West zamieszkał na stadionie. Straszy ludzi i kończy prace nad nowym albumem Fot. Paras Griffin/Getty AFP/East News

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów na świecie postanowił wydać niedawno nowy album, który promowano specjalnym listening party na stadionie Mercedes-Benz w Atlancie. Niestety, krążek nie zadebiutował, a Kanye... postanowił zamieszkać w placówce.

Kanye West zamieszkał na stadionie, bo kończy tam prace nad swoim albumem

Kanye West podobno zamieszkał na stadionie Mercedes-Benz w Atlancie, aby w spokoju zakończyć tam prace nad swoim nowym albumem zatytułowanym "Donda".

Polecamy

Zaledwie kilka dni po tym, gdy West zorganizował bardzo publiczne listening party z utworami z nowego krążka, TMZ poinformowało, że Kanye zamieszkał na stadionie. Według portalu, raper przygotował nawet specjalne miejsce na studio, przenośne mieszkanie, a także zatrudnił swojego prywatnego szefa kuchni, który przygotowuje jedzenie dla niego i jego gości/współpracowników.

Zdaje się, że te wieści mogą być prawdą, ponieważ w sobotę 24 lipca Kanye zauważono na widowni meczu piłkarskiego między Atlantą United a Columbus Crew. Raper był ubrany w te same ubrania, co podczas listening party, więc wygląda też na to, że Yeezy zapomniał zrobić prania. Albo zapomniał spakować zapasowych ciuchów.

Polecamy

Kanye West miał udostępnić swój 10. studyjny album "Donda" 23 lipca 2021 roku, jednak plany (jak zwykle) się zmieniły. Według TMZ, a także jego przyjaciela/gościa Malika Yousefa, nowy krążek Westa ma zadebiutować na platformach streamingowych 6 sierpnia 2021 roku. Poczekamy, zobaczymy.

Z relacji uczestników listening party, na albumie "Donda" mają się pojawić gościnnie raperzy Pop Smoke, Travis Scott, Pusha T, Baby Keem, Lil Baby, Lil Durk, a także JAY-Z, który pogodził się z Kanye po tym, gdy West rozstał się z Kim Kardashian. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.