Karaś/Rogucki z nowym klipem. Sparodiowali TVP Info? "Te paski to złoto"

12.06.2020 16:59
Karaś/Rogucki|undefined Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Głośny duet wokalistów Piotra Roguckiego oraz Kuby Karasia zaowocował kolejnym klipem. Tym razem muzycy sparodiowali w nim serwis informacyjny.

Wokalista grupy Coma oraz 1/2 duetu The Dumplings postanowili nagrać wspólną płytę. "Ostatni bastion romantyzmu" miał swoją premierę w Walentynki 2020 i spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem fanów oraz krytyków. Muzycy opisali utwory na płycie jako "erotyki motoryzacyjno-katastroficzne, opowiadające o uczuciach w epoce końca cywilizacji". Wydając materiał, nie wiedzieli jeszcze, jak bardzo wstrzelą się tematyką w czasy, w których aktualnie przyszło nam żyć.

Karaś/Rogucki z klipem do utworu "Witaminy"

Artyści opublikowali na początku czerwca najnowszy klip do kolejnego singla promującego ich wspólny debiutancki album. Wybór padł na "Witaminy", które doczekały się popularnego ostatni "lyric video", czyli prostego teledysku z tekstem piosenki.

Przeczytaj także

Na nagraniu widzimy duet na tle mapy świata. Scenografia przypomina kadr z serwisu informacyjnego, a artyści reprezentują stację K/R INFO. Kolorystyka oraz nazwa programu mogą widzom skojarzyć się z TVP Info. Uwagę przykuwa w szczególności tzw. pasek informacyjny ze skrótami newsów z Polski i świata.

Fani są nim zachwyceni, a wśród komentarzy pojawiła się opinia "te paski to złoto". Muzycy umieścili w nich informacje, które najprawdopodobniej sami chcieliby kiedyś przeczytać na pasku w znanej telewizji. Wśród nich znalazły się między innymi takie wiadomości:

Sejm uchwalił ustawę podwyższającą pensję nauczycieli o 1000 złotych oraz zasiłki dla osób z niepełnosprawnościami.

W największej w kraju paradzie równości zorganizowanej w Białymstoku wzięli udział politycy wszystkich partii.

Dzięki nowej darmowej szczepionce świat ostatecznie uporał się z pandemia wirusa.

ezembed

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.