Karol Strasburger w klipie Nocnego Kochanka. Zobaczcie "Wampira", który przechodzi na wegetarianizm

Aleksandra Degórska
26.04.2022 14:28
Karol Strasburger w klipie Nocnego Kochanka Fot. materiały prasowe

Posłuchajcie, jak brzmi najnowszy singiel Nocnego Kochanka, który zapowiada nadchodzący krążek.

Nocny Kochanek miesiąc po premierze utworu "Cudzesy" zaprezentował kolejny singiel z nadchodzącego albumu, który ma ukazać się jesienią tego roku. Po dywagacjach o wyższości darmowych wyrobów tytoniowych nad kupionymi za swoje, przyszedł czas na pochylenie się nad problemem pewnego wampira, który ze względu na swój wstręt do krwi został... wegetarianinem.

Polecamy

Karol Strasburger w najnowszym klipie Nocnego Kochanka. Zobaczcie "Wampira", który przechodzi na wegetarianizm

W klipie do utworu "Wampir" widzimy muzyków Nocnego Kochanka w wampirzej odsłonie, której nie powstydziłby się nawet Dracula. Gościnnie na ekranie pojawili się także Ewa Gawryluk i Karol Strasburger wcielający się w rolę rodziców nietypowego wampira cierpiącego na hemofobię.  

Wokalista Nocnego Kochanka, Krzysiek Sokołowski opowiada, że obsadzenie ról w teledysku przyszło zespołowi niemal naturalnie:

Ponieważ nasz Arkadiusz ma wyjątkowe zdolności aktorskie, postanowiliśmy obsadzić go w roli wampira. Potrzebowaliśmy jednak także aktorów, którzy zagrają jego rodziców. Jako że kilka lat temu poznaliśmy się z Ewą Gawryluk, marzyliśmy by kiedyś wystąpiła w naszym klipie. Teraz nadarzyła się idealna okazja. A mężem Ewy w "Pierwszej miłości” jest Karol Strasburger, kto nie chciałby mieć Karola Strasburgera w teledysku?

Karol Strasburger uważa realizację klipu Nocnego Kochanka za bardzo ciekawą przygodę:

Kiedy z Ewą braliśmy ślub w serialu "Pierwsza Miłość”, nie sądziłem, że kiedyś zostaniemy także małżeństwem wampirów. Nocny Kochanek sprawił, że stało się to faktem i to całkiem przyjemnym. Praca przy nowym teledysku zespołu była super doświadczeniem, przebiegła w miłej, ale jednocześnie bardzo profesjonalnej atmosferze. Mury zamku Roztoka tworzyły niesamowity nastrój, a razem wszystko złożyło się na świetną przygodę.

Nocny Kochanek po raz kolejny przy tworzeniu klipu połączył siły z Grupą13 z Wrocławia, która odpowiada za realizację teledysków metalowych gigantów takich jak Arch Enemy, Behemoth, Kreator, Epica, Accept, Sabaton czy Amon Amarth.

Polecamy

Zespół 24 kwietnia zakończył "Prawie Kulturalną Trasę", która objęła kameralne sale widowiskowe. Teraz w kalendarzu koncertowym Nocnego Kochanka czas na plenery. Jeden z najbliższych występów odbędzie się we Wrocławiu w ramach 3-majówki. Zespół zagra 1 maja na Pergoli, gdzie odbierze również platynową płytę za „Randkę w Ciemność”. 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.