Kat & Roman Kostrzewski z nowym wydawnictwem. Premiera płyty jeszcze w październiku

14.10.2020 14:35
Kat & Roman Kostrzewski|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Kat & Roman Kostrzewski zapowiada premierę nowego materiału. Muzycy zaplanowali premierę płyty "Live 2019. Legendy Metalu" jeszcze na październik.

Kat & Roman Kostrzewski już w październiku wyda najnowszą płytę. Co znajdzie się na "Live 2019. Legendy Metalu"?

Kat & Roman Kostrzewski wydaje płytę. Kiedy premiera?

Nowe wydawnictwo zespołu Kat & Roman Kostrzewski będzie zawierało 13 utworów, które zespół zagrał podczas ubiegłorocznej trasy "Legendy Metalu". Wydania miały doczekać się także zapisy z koncertów pozostałych grup, które miały wziąć udział w grudniowej odsłonie wydarzenia, niestety nie doszły one do skutku.

Kat & Roman Kostrzewski wyda płytę koncertową

Muzycy przyznają, że nagrania nie są idealne, jednak mają dużą wartość sentymentalną i niepowtarzalny urok.

To ślady robocze akustyka Tomasza "Owcy" Nowackiego, które zarejestrował podczas naszego występu we Wrocławiu. O ich istnieniu dowiedzieliśmy się dopiero wiosną.

Chociaż nagrań nie dokonano w sposób idealny, mają swój niezaprzeczalny urok i energię charakterystyczną dla żywych wykonań. Stanowią miłą pamiątkę jaką zespół pragnie zaoferować swojej publiczności.

Za miks i mastering materiału odpowiada lider grupy, Roman Kostrzewski. Zakupu płyty będzie można dokonać za pośrednictwem Bandcampu oraz oficjalnego sklepu zespołu.

 

Aktualnie trwa trasa koncertowa grupy Kat & Roman Kostrzewski promująca płytę "Popiór". Niestety w związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, grupa nie jest w stanie przewidzieć, które występy z zaplanowanych dojdą do skutku. Muzycy wydali oficjalne oświadczenie w tej sprawie:

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.