Kat & Roman Kostrzewski zbiera pieniądze na leczenie wokalisty. Zagra specjalny koncert

23.08.2021 12:01
Kat & Roman Kostrzewski zbiera pieniądze na leczenie wokalisty. Zagra specjalny koncert Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

12 września 2021 zespół Kat & Roman Kostrzewski wraz z wyjątkowymi gośćmi zagra specjalny koncert, który zostanie uwieczniony w formie płyt DVD. Przychody ze sprzedaży płyt i biletów zostaną przeznaczone na leczenie wokalisty.

Kat & Roman Kostrzewski zbiera pieniądze na leczenie wokalisty. Zagra specjalny koncert

12 września 2021 zespół Kat & Roman Kostrzewski wraz z wyjątkowymi gośćmi zagra koncert. Ten odbędzie się we wrocławskiej hali A2. Tak jak wspomnieliśmy, cały dochód z tego projektu zostanie przeznaczony na walkę Romana Kostrzewskiego z chorobą. Sprzedaż biletów startuje już dzisiaj, w poniedziałek 23 sierpnia 2021. 

Polecamy

Wśród specjalnych gości pojawią się m.in. Nergal z Behemotha, Peter z Vadera, Titus z Acid Drinkers, Ślimak z Acid Drinkers, Vogg z Decapitated i Machine Head, czy Spider z Vadera.

Poniżej znajdziecie link do wydarzenia:

Polecamy

Kat & Roman Kostrzewski to legenda polskiego metalu. Ostatnia płyta zespołu "Popiór", której premiera miała miejsce 1 marca 2019 roku, natychmiast po wydaniu zyskała status kultowej, a fani z niecierpliwością czekali, by usłyszeć nowe piosenki na żywo.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.