Kazik śpiewa dla pustej sali w najnowszym klipie do "Nigdzie już nie pójdę dziś"

28.08.2020 10:52
Kazik Staszewski|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Kazik Staszewski zaprezentował kolejny klip z najnowszego albumu "Zaraza". Obejrzyj "Nigdzie już nie pójdę dziś" w reżyserii Wojtka Jabłońskiego.

Kazik Staszewski swoją premierą albumu "Zaraza" po raz kolejny namieszał na rynku muzycznym. Jest to jego pierwsza solowa płyta od 2008 roku, a materiał pokrył się złotem ponad tydzień przed premierą. Tuż po wydaniu płyta uzyskała status platynowej.

Kazik Staszewski z klipem "Nigdzie już nie pójdę dziś"

Muzyk opublikował kolejny klip promujący materiał. Tym razem padło na refleksyjny numer "Nigdzie już nie pójdę dziś". Gorzki kawałek został zilustrowany teledyskiem w reżyserii Wojtka Jabłońskiego, współtwórcy albumu.

Przeczytaj także

W klipie postawiono na minimalizm i postać charyzmatycznego wokalisty, jakim niewątpliwie jest Kazik. Muzyk stoi na scenie w pustym klubie, gdzie jego refleksyjnego tekstu poświęconego ekologii słucha wyłącznie barman. Artysta poza problemami związanymi z wpływem człowieka na naszą planetę śpiewa także o samotności, wyobcowaniu oraz izolacji - czyli tematach niezwykle popularnych w ostatnim czasie.

Na płytę "Zaraza" wydaną 5 czerwca 2020 roku składa się piętnaście premierowych kompozycji, w tym wręcz legendarny już utwór "Twój ból jest lepszy niż mój", który w ciągu kilkunastu dni od premiery w serwisie YouTube zebrał prawie 12 milionów odsłon, a także zyskał gigantyczny odzew mediów i słuchaczy. Utwory z "Zarazy" dotyczą kwestii związanych z pandemią, społeczeństwem, ale nie tylko - nie brakuje w nich także mocniejszych politycznych akcentów. 

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.