Keith Richards ujawnił swój kłopot po 23 latach

Magda Słomka
17.07.2015 14:08
Keith Richards ujawnił swój kłopot po 23 latach Fot. kadr z wideo

Gitarzysta The Rolling Stones udostępnił kawałek „Trouble” z nadchodzącej solowej płyty zatytułowanej „Crosseyed Heart”. Posłuchajcie!

Już 18 września 2015 roku ukaże się trzeci po „Talk Is Cheap” i „Main Offender” solowy krążek Richardsa. „Crosseyed Heart” zapowiada utwór „Trouble” stworzony przez Keitha i Steve'a Jordana.

Posłuchajcie, czego możecie spodziewać się po nowej płycie artysty!

Gitarzysta określił cały nowy krążek jako „muzyczną podróż” w rejony reggae, country i bluesa. Richards mówił o tym, że materiał na płytę powstawał w spontaniczny sposób:

Nie ma to jak wejść do studia i nie mieć zielonego pojęcia o tym, co wyjdzie z nagrywania płyty. Miałem niezły ubaw ze Stevem i Waddym przy tworzeniu tego albumu. Jeśli szukacie „kłopotów”, dobrze trafiliście.

Keith Richards już w kwietniu 2015 roku zapowiadał, że jesienią chce wydać trzeci solowy album.

Czekamy na odpowiedni moment. Stonesi ostatnio dużo pracowali, wstrzymywałem się z tym. Prawdopodobnie będzie to wrzesień, ale nie jestem pewny.

Dwa miesiące później gitarzysta wyznał z kolei, że jest gotowy, by nagrać krążek z The Rolling Stones. Najwyraźniej jednak prace nad nim się przeciągną. Keith wrócił więc do swoich pierwotnych planów i postawił teraz na karierę solową.

Wszystko już wiadomo, pozostaje tylko oczekiwać na całą płytę „Crosseyed Heart”!

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.