King Crimson szykuje niespodziankę na koncerty w Polsce. Czego możemy się spodziewać?

24.06.2019 14:30
King Crimson w Polsce 2019|undefined Fot. . kadr z wideo

King Crimson wystąpi w Polsce na dwóch koncertach. Zespół przygotował coś specjalnego na te wydarzenia. Czego mogą się spodziewać fani? 

King Crimson wystąpi w Polsce 26 i 27 czerwca 2019 roku. Wydarzenie odbędzie się w Teatrze Roma w Warszawie. Jeden z członków zespołu, Pat Mastelotto, rozmawiał z redaktorem magazynu "Teraz Rock", w którym wyjawił, że koncerty z pewnością będą niesamowite. Dlaczego? 

King Crimson szykuje niespodziankę na koncerty w Polsce 2019

King Crimson to zespół, który stoi w czołówce tuż obok Pink Floyd i Genesis. Muzycy odwiedzą Polskę w ramach trasy z okazji 50. rocznicy istnienia grupy. King Crimson ma na swoim koncie 13 albumów, ponad 20 płyt koncertowych i 8 kompilacji. Od 1969 roku liderem jest Robert Fripp.

Przeczytaj także

Jaką niespodziankę przygotował zespół z okazji koncertów w Warszawie? Co zdradził perkusista King Crimson? 

Co mogę powiedzieć, to że przygotowaliśmy nowy repertuar na tę trasę. W zeszłym miesiącu graliśmy próby w Anglii przez kilka tygodni i pracowaliśmy nad czterema czy pięcioma utworami z przeszłości King Crimson, których nigdy wcześniej nie graliśmy. [...] Nasze koncerty trwają zwykle około trzech godzin. Tymczasem mamy opracowane dużo więcej materiału – cztery czy pięć godzin. [...]

King Crimson w Polsce 2019 - ceny biletów

Bilety na koncert King Crimson wahają się od 269 zł do 399 zł. Wejściówki można nabyć na stronie ticketmaster.pl. 

Zobacz także: King Crimson na koncertach w Polsce 2019

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.