Kirk Hammett zmasakrował "Nothing Else Matters" i zaczął się z siebie śmiać [WIDEO]

01.06.2022 11:45
Kirk Hammett zmasakrował "Nothing Else Matters" i zaczął się z siebie śmiać [WIDEO] Fot. Invision/Invision/East News

Grunt to mieć dystans do siebie - to pokazał ostatnio Kirk Hammett, który zafałszował podczas grania "Nothing Else Matters", a następnie po prostu zaczął się śmiać z własnego błędu.

Kirk Hammett zafałszował podczas grania Nothing Else Matters

Każdemu może się zdarzyć - Kirk Hammett tak bardzo się zagotował podczas grania przeboju Metalliki, że aż położył się na chwilę na scenie, a potem podszedł do mikrofonu, by przeprosić wszystkich za swój błąd. Całość miała miejsce 29 maja 2022 roku w Bostonie podczas festiwalu Boston Calling 2022.

Polecamy

Tłum oczywiście zaczął śmiać się razem z nim, krzycząc, że i tak nadal go kochają. Sam gitarzysta natomiast znalazł cudowne wytłumaczenie:

Wybaczcie kochani. Jesteście tak świetnym tłumem, że aż mnie ścięło z nóg. Zagrajmy to jeszcze raz!

Na szczęście całość tego uroczego incydentu została udokumentowana przez fanów obecnych na festiwalu Boston Calling 2022 i dzięki temu możemy pośmiać się wszyscy razem w jednym tempie:

Polecamy

To nie pierwszy raz, kiedy w ostatnim czasie Metallica pokazała swoją ludzką stronę - James Hetfield niedawno nie bał się pokazać swoich prawdziwych emocji podczas koncertu Metalliki w Brazylii, przyznając się przed dziesiątkami tysięcy fanów na widowni, że przed rozpoczęciem imprezy czuł się "nieco niepewny siebie". 

To zaowocowało grupowym przytulaskiem z resztą kolegów z zespołu, a następnie krótką mową motywacyjną do uczestników koncertu, którym powiedział, że "nie są sami".

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.