Koreański zespół zagrał na koncercie hit Męskiego Grania

Joanna Chojnacka
26.11.2018 10:35
M.O.N.T|undefined Fot. kadr z wideo

Podsiadło, Kortez i Zalewski w wersji koreańskiego boysbandu? Tak brzmi hit Męskiego Grania w KPOPowej aranżacji.

Ostatnio grupa Metallica chcąc urozmaicić swoja trasę koncertową i zrobić niespodziankę fanom, zaczęła grać na swoich koncertach covery. Zespół wziął na warsztat lokalny hit każdego kraju, w którym akurat występował. W ten właśnie sposób obecni na krakowskim koncercie fani z Polski, mieli niepowtarzalną okazję usłyszeć w ich wykonaniu "Wehikuł czasu" grupy Dżem. Podobny ukłon w stronę Polaków wykonał koreański boysband.

Koreańczycy grają "Początek" Męskiego Grania

Formacja M.O.N.T zagrała 11 listopada w warszawskiej Proximie. Boysband to 3-osobowa grupa KPOPowa, która odwiedziła nasz kraj po raz pierwszy i z tej okazji przygotowała dla obecnych w klubie wyjątkową niespodziankę. Fani Koreańczyków usłyszeli nie tylko utwory z repertuaru ulubieńców, ale także cover Męskiego Grania "Początek" autorstwa Dawida Podsiadło, Krzysztofa Zalewskiego i Korteza. 

Zespół opublikował nagranie na swoim oficjalnym koncie na YouTubie. Posypała się lawina komentarzy, głównie pozytywnych:

Usłyszeć Koreańczyka mówiącego "nagusieński" to to, czego potrzebowałam dzisiejszego dnia.
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.